Creativro - Culture of e-commerce

19 marca we Wrocławiu rusza trzecia edycja projektu „Creativro - Culture of”. To kolejna odsłona cyklu branżowych spotkań, w ramach których specjaliści dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą. Tym razem tematem wiodącym będzie e-commerce.

 

culture_of_e-commerce_logo_714

  

W konferencji wezmą udział przedstawiciele takich firm, jak Janmedia, Manubia, Rocket Media czy Studio Filmowe Ikona, którzy przybliżą zagadnienia dotyczące najnowszych rynkowych trendów w e-handlu. Odpowiedzą oni m.in. na pytania: czy rozwiązania związane z e-commerce są wskazane dla każdej firmy, jak optymalizować ich koszty oraz – jaką rolę w tej dziedzinie odgrywają media społecznościowe i wideo marketing.

 

Wydarzenie Creativro- Culture of E-commerce skierowane jest zarówno do właścicieli sklepów internetowych, jak i do przedsiębiorców działających w obszarze tradycyjnego handlu. Do grona adresatów projektu należą też dyrektorzy sprzedaży i project managerowie odpowiedzialni za marketing w dużych firmach. - Dodatkowo zachęcamy do uczestnictwa przedstawicieli sceny startupowej, którzy chcą spróbować swoich sił na tym niełatwym rynku - mówi Marcello Murgia, koordynator cyklu spotkań „Culture of”.

 

culture_of_1094

Ubiegłoroczna edycja konferencji

   

W tegorocznej edycji część konferencyjna poprzedzona zostanie trzema warsztatami, poprowadzonymi przez przedstawicieli grupy Unity oraz firm Janmedia i GetSix/Taxa Group. Warsztaty odbywać się będą w godzinach 10.00-12.00 w biurach Idea Place przy pl. Solnym 15, główna impreza rozpocznie się o 12.30 w Kinie Nowe Horyzonty.

 

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się na stronie internetowej projektu: www.cultureof.pl. Wstęp jest bezpłatny dla jednego przedstawiciela z danej firmy lub instytucji (liczba miejsc ograniczona). Osoby zainteresowane skorzystaniem z warsztatów proszone są natomiast o zgłoszenia na e-mail: marcello.murgia@araw.pl. Partnerami strategicznymi całego wydarzenia są firmy IBM i PKO Bank Polski.

 

O projekcie:

Do głównych celów spotkań z cyklu „Creativro - Culture of” należą: przekazanie wiedzy pomocnej do rozwijania biznesu, inspirowanie do sięgania po nowoczesne technologie oraz stworzenie okazji do nawiązania współpracy biznesowej między uczestnikami projektu. Pierwsza edycja przedsięwzięcia miała miejsce w kwietniu 2013 roku, a tematem wiodącym był e-marketing. Kolejna, listopadowa odsłona skupiała się na rozwiązaniach chmurowych.

 

***

Co: Creativro – Culture of E-commerce

Gdzie: Kino Nowe Horyzonty, Wrocław

Kiedy: 19 marca 2014r., godz. 12.30 – 18.00

Rejestracja: www.cultureof.pl

Dodatkowe informacje dotyczące warsztatów: www.facebook.com/Creativro

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
43%
57%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.