Seminarium Klastra PIKMED i Politechniki Wrocławskiej

Polski Innowacyjny Klaster Medyczny PIKMED wspólnie z Politechniką Wrocławską zapraszają do udziału w panelu dyskusyjnym „ Pracodawcy służby zdrowia a programy studiów w zawodach medycznych i okołomedycznych” w ramach seminarium „Partnerstwo naukowo-przemysłowe w innowacyjnych technologiach biomedycznych”, które odbędzie się 29 maja we Wrocławiu.

 

00-logo_pikmed-800px_800


Do bezpłatnego udziału w dyskusji zapraszamy przedstawicieli świata medycyny, innowacyjnych przedsiębiorstw, biznesu, a także pracowników naukowych i doktorantów.


Miejsce seminarium: Sala Senatu, Budynek A1, Wrocław, Wybrzeże Wyspiańskiego 27.

Data: 29 maja 2015, godz. 14.00-18.00


Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny on-line na stronie www.med.polinnovation.com.

W związku z tym, że panele dyskusyjne będą trwały równolegle, prosimy podczas rejestracji dokonać wyboru panelu, w którym chcą Państwo wziąć udział:

Panel 1: Partnerstwo naukowo-przemysłowe w innowacyjnych technologiach biomedycznych

Panel 2: Pracodawcy służby zdrowia a programy studiów w zawodach medycznych i okołomedycznych.


Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o kontakt z Panią Justyną Subocz – Animatorem Klastra PIKMED: tel. +48 509 595 975, e-mail: biuro@pikmed.pl.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rektor Politechniki Wrocławskiej Jego Magnificencja Pan Prof. dr hab. inż Tadeusz Więckowski.

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.