Seminarium Klastra PIKMED i Politechniki Wrocławskiej

Polski Innowacyjny Klaster Medyczny PIKMED wspólnie z Politechniką Wrocławską zapraszają do udziału w panelu dyskusyjnym „ Pracodawcy służby zdrowia a programy studiów w zawodach medycznych i okołomedycznych” w ramach seminarium „Partnerstwo naukowo-przemysłowe w innowacyjnych technologiach biomedycznych”, które odbędzie się 29 maja we Wrocławiu.

 

00-logo_pikmed-800px_800


Do bezpłatnego udziału w dyskusji zapraszamy przedstawicieli świata medycyny, innowacyjnych przedsiębiorstw, biznesu, a także pracowników naukowych i doktorantów.


Miejsce seminarium: Sala Senatu, Budynek A1, Wrocław, Wybrzeże Wyspiańskiego 27.

Data: 29 maja 2015, godz. 14.00-18.00


Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny on-line na stronie www.med.polinnovation.com.

W związku z tym, że panele dyskusyjne będą trwały równolegle, prosimy podczas rejestracji dokonać wyboru panelu, w którym chcą Państwo wziąć udział:

Panel 1: Partnerstwo naukowo-przemysłowe w innowacyjnych technologiach biomedycznych

Panel 2: Pracodawcy służby zdrowia a programy studiów w zawodach medycznych i okołomedycznych.


Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o kontakt z Panią Justyną Subocz – Animatorem Klastra PIKMED: tel. +48 509 595 975, e-mail: biuro@pikmed.pl.


Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Rektor Politechniki Wrocławskiej Jego Magnificencja Pan Prof. dr hab. inż Tadeusz Więckowski.

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.