Warsztaty Mój Start Up – Import z Chin

Warsztaty Mój Start Up – Import z Chin w Warszawie!
19 marca 2016, Warszawa

 

Zapraszamy do udziału w dwunastej edycji warsztatów Import z Chin!

 

Warsztaty „Import z Chin” są świetną okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego.

 

logo_mojstartup_1114

 

W trakcie jednodniowego wydarzenia Uczestnicy uzyskają solidną wiedzę, wynikającą z ponad 20-letniego doświadczenia trenera.

 

Podczas warsztatów zostanie przekazana specjalistyczna wiedza w zakresie m.in. obrotu towarami zakazanymi oraz tzw. podróbkami.

 

Uczestnicy dowiedzą się również co warto importować w 2016 roku.

 

Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację, stałą przerwę kawową oraz lunch.

 

Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia jak i solidne przygotowanie ich do takiego przedsięwzięcia oraz wyposażenie w podstawowe, konkretne narzędzia. 

 

Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe.


Trenerzy:

lslazyk_203_04

 

Leszek Ślazyk - od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poczuć i poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli. Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego nie tylko problematyce importu z Chin, ale również Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

 

 

pgradzki_225

 

Paweł Grądzki - absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (1997) – katedra rynku transportowego, specjalizacja transport morski. Z rynkiem przewozów morskich związany od 1996 roku. Mieszkaniec Gdyni, zafascynowany jej historią i rozwojem na przestrzeni dziejów. Zawodowo prowadzi serwis do wyceniania i zamawiania morskich przesyłek drobnicowych – seaoo.com. Na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zajęcia ze spedycji i transportu morskiego dla studentów studiów dziennych i zaocznych. Oprócz morza kocha polskie góry. Z zamiłowania fotograf.

 

 

Więcej na stronie: http://moj-startup.pl/importwarszawa

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
46%
54%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.