Cykl szkoleń PKF Consult

 

Zapraszamy na jesienny cykl szkoleń PKF Consult w październiku i listopadzie

pod patronatem ForumBiznesu.pl

 

Listopad 2016

Jednolity plik kontrolny. Prawne i podatkowe aspekty wdrożenia w firmie

07 listopada Warszawa

08 listopada Wrocław

10 listopada Gdańsk

25 listopada Warszawa

Zapraszamy na szkolenie podczas którego poznasz prawne i podatkowe procedury i regulacje dotyczące JPK. Zapoznasz się z praktycznymi aspektami zastosowania JPK w swojej firmie, w tym, w jaki sposób będą przekazywane dane finansowo-księgowe oraz handlowe do organów skarbowych. Dowiesz się jakich procedur podatkowych będzie dotyczyła nowa regulacja. Ponadto powiemy  jakich form kontroli możesz się spodziewać oraz w jakim zakresie czasowym, a także jakie sankcje karne skarbowe będą grozić za niedopełnienie obowiązku stosowania JPK.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3765

 

Klauzula przeciwko unikaniu opodatkowania. Szanse i zagrożenia w planowaniu podatkowym

28 listopada Warszawa

Szkolenie ma na celu wskazanie  Uczestnikom szans i zagrożeń związanych z ponownym wprowadzeniem do porządku polskiego prawa podatkowego tzw. klauzuli obejścia prawa. Uczestnicy zdobędą (usystematyzują) wiedzę na temat nowych regulacji, dzięki czemu będą mogli w sposób właściwy i świadomy realizować planowanie podatkowe oraz przeprowadzać zdarzenia restrukturyzacyjne. Wartością dodaną szkolenia będzie również analiza (rozebranie na czynniki pierwsze) znanych i powszechnych dotychczas struktur optymalizacyjnych co pozwoli na przeprowadzenie pośredniego audytu ryzyk w przedsiębiorstwie.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3772 

 

Bilansowe zamknięcie roku 2016

03 listopada Wrocław
03 listopada Warszawa
10 listopada Kraków
 

Poznasz w syntetycznej i przejrzystej formie zmiany w prawie bilansowym i podatków dochodowych wprowadzone w 2016 roku i ich wpływ na sporządzenie jednostkowego sprawozdania finansowego. Dowiesz się, jakie są możliwość zastosowania uproszczeń przy sporządzaniu sprawozdania finansowego dla jednostek mikro i małych. Poznasz najczęściej popełniane błędy przy zamknięciu ksiąg rachunkowych i sporządzaniu sprawozdania finansowego, aby ich uniknąć.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3241 

 

Instrumenty finansowe wg polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości

15-16 listopada 2016 r. Warszawa 

Nabędziesz kompetencji w zakresie rozpoznania transakcji o charakterze instrumentów finansowych: kapitałowych, dłużnych, lokacyjnych i pochodnych. Będziesz potrafił klasyfikować instrumenty finansowe do poszczególnych grup wg kryteriów celu ich nabycia. Zdobędziesz wiedzę nt. wyceny i odniesienia zmian wartości oraz prezentacji w sprawozdaniu finansowym. Uzyskasz wiedzę w zakresie zastosowania asekuracji ryzyka finansowego i rachunkowości zabezpieczeń. Nauczysz się planowania skutków transakcji opartych na instrumentach finansowych na wynik i pozycję majątkową.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-2545


Podróż służbowa i oddelegowanie pracownika poza granice kraju

16 listopada 2016 r. Warszawa

Zapraszamy na szkolenie podczas którego pozyskasz praktyczną wiedzę w zakresie delegowania pracowników za granicę – zasady, przepisy, regulacje w obszarze prawa pracy. Dowiesz się,  jakie są planowane zmiany przepisów w zakresie delegowania pracowników – dyrektywa wdrożeniowa, zmiana rozporządzenia 883, wewnętrzne regulacje krajów. Przedstawimy najczęściej popełnienie błędy w zakresie delegowania pracowników i jak ich unikać.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3140


Konsolidacja sprawozdań finansowych według polskich i międzynarodowych standardów

17-18 listopada 2016 r. Warszawa

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę m.in. na temat podmiotów zobowiązanych do sporządzenia sprawozdań skonsolidowanych, metodologii konsolidacji sprawozdań, a także nowych wzorów sprawozdawczych w konsolidacji. Korzyści z udziału w szkoleniu przełożą się na jakość sprawozdań skonsolidowanych, co skutkuje poprawą relacji inwestorskich oraz uniknięciem ryzyka odpowiedzialności za niewłaściwą informację finansową.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3823

 

Zmiany w podatkach 2017

  24 listopada 2016 r. Wrocław
29 listopada 2016 r. Warszawa

Szkolenie obejmuje szczegółowe omówienie najnowszych zmian, które zaczną obowiązywać od 2017 r. oraz realnych zmian w podatku VAT. Wykładowca omówi skutki zmian ustaw PIT/CIT w zakresie planowanych lub realizowanych czynności restrukturyzacyjnych (z uwzględnieniem wkładów do spółek kapitałowych). Dodatkowym elementem szkolenia będzie wskazanie realnych zagrożeń jakie niosą za sobą proponowane przez Ministra Finansów zmiany w ustawie VAT (kaucje rejestracyjne, sankcje, wykreślenie z rejestru) oraz omówienie konsekwencji potencjalnego wprowadzenia rewolucyjnych zasad w zakresie rozliczania podatku VAT od usług budowlanych. Celem szkolenia jest umożliwienie osobom odpowiedzialnym za rozliczenia podatkowe dostosowania się do wprowadzanych nowości.

Więcej informacji:   http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3861 

 

Seminarium: Zmiany zasad wynagradzania członków zarządu spółek z udziałem Skarbu Państwa oraz spółek komunalnych

29 listopada 2016 r. Warszawa

Uczestnicy seminarium uzyskają kompleksowe informacje dotyczące przełomowych zmian w zasadach wynagradzania członków zarządu spółek z udziałem Skarbu Państwa oraz jednostek samorządu terytorialnego. W trakcie seminarium omówione zostaną m.in. przyczyny zmiany stanu prawnego i cele nowej regulacji. Dodatkowo, tematyka seminarium obejmie politykę wynagrodzeń członków zarządu w myśl Dobrych Praktyk 2016. Uczestnicy seminarium uzyskają niezbędne informacje co do restrykcji w zasadach wynagradzania dotyczących ogółu spółek państwowych i komunalnych, jak i podmiotów o szczególnym statusie – spółek realizujących misję publiczną i spółek realizujących zadania publiczne.

Więcej informacji:
http://www.pkfpolska.pl/seminarium-zmiany-zasad-wynagradzania-czlonkow-zarzadu-spolek-3732


Praktyczne zagadnienia związane z rozliczaniem podatku VAT oraz CIT

30 listopada-01 grudnia 2016 r. Wrocław

Na szkoleniu zostaną szczegółowo omówione zasady rozliczania transakcji międzynarodowych, wskazane zostaną zasady opodatkowywania świadczeń nieodpłatnych. W ramach szkolenia zostaną wyjaśnione zasady towarzyszące rozliczaniu amortyzacji środków trwałych oraz kwalifikacji wydatków związanych z celami reklamowymi do kosztów uzyskania przychodów.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3779 

 

 

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.