INSAP Sp. z o.o. – wieloletnie doświadczenie gwarancją wiarygodności

a._milka_prezes_prawy_grny_rg_1757

 

Na rynku jesteśmy znani nie dzięki nazwie, lecz dzięki naszym dokonaniom.

 

Prezes Zarządu INSAP Sp. z o.o. Arkadiusz Milka

 

 

Spośród konkurencji firmę INSAP wyróżnia przede wszystkim ciężko i konsekwentnie wypracowane doświadczenie, a także wysoka jakość świadczonych usług, poparta wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną i nowoczesnym sprzętem, aktualnym Certyfikatem ISO 9001, Certyfikatami Jakości Usług SITP oraz licznymi nagrodami i wyróżnieniami zdobytymi zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym.

Rozmowa z Arkadiuszem Milką – Prezesem Zarządu INSAP Sp. z o.o.

 

 

Jakiego rodzaju usługi świadczy firma INSAP Sp. z o.o.?

INSAP już od 24 lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej, a także ochrony osób i mienia oraz zarządzania bezpieczeństwem. To z całą pewnością stanowi jej niekwestionowany atut i jest potwierdzeniem pracowitości, konsekwencji, profesjonalizmu, wiarygodności i bezwzględnego doświadczenia.

Kompleksowe usługi firmy obejmują zarówno wykonywanie projektów, instalacji systemów przeciwpożarowych i przeciwwłamaniowych w określonym powyżej zakresie, jak i konserwację, autoryzowany, całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, monitoring do Państwowej Straży Pożarnej. Co więcej, nasze rozległe usługi zawierają także doradztwo techniczne, opracowywanie opinii budowlano-pożarowych oraz przeprowadzanie wewnętrznych kontroli przedodbiorowych i nadzorów nad realizacją inwestycji.

Ponadto, w ramach działalności dodatkowej, INSAP Sp. z o.o. prowadzi również wynajem atrakcyjnych i nowoczesnych lokali biurowych, a także w pełni wyposażonej sali konferencyjnej.Kim są klienci firmy INSAP Sp. z o.o.?

Krąg odbiorców naszych usług jest bardzo szeroki. W dużym skrócie do zabezpieczanych przez nas obiektów można zaliczyć: obiekty  energetyczne (elektrownie), przemysłowe i telekomunikacyjne, handlowe i magazynowe, banki, hotele, pensjonaty, a także obiekty użyteczności publicznej (Kancelarię Prezydenta, domy pomocy społecznej, szpitale, kliniki), kompleksy usługowo-mieszkaniowe, centra biznesowe, uczelnie, muzea, a nawet tunele.


Jaka jest polityka zarządzania w firmie INSAP Sp. z o.o.?

Firma INSAP Sp. z o.o. powstała w 1989 roku pod nazwą Zakład Usług Technicznych Intel, zaś w 1997 roku, w wyniku rozwoju i zmian organizacyjnych zmieniła nazwę i formę prawną na Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INTEL Sp. z o.o. W 2008 roku przyjęła z kolei obecną nazwę: INSAP Sp. z o.o., co – trzeba podkreślić – w żaden sposób nie osłabiło jej pozycji, ani też nie zmniejszyło jej rozpoznawalności na rynku, jako że jak głosi nasze żelazne motto: Na rynku jesteśmy znani nie dzięki nazwie, lecz dzięki naszym dokonaniom. Warto nadmienić, że w 2012 roku INSAP Sp. z o.o. obchodziła 15-lecie swojego istnienia jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Głównym i strategicznym założeniem firmy jest profesjonalna i rzetelna realizacja całego szeregu funkcji związanych z bezpieczeństwem, a także obsługą obiektów przemysłowych, zabytkowych, budynków użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych i innych, jeżeli jest to konieczne, w taki sposób oraz w takiej formie, aby nasi klienci – którzy są dla nas priorytetem – zawsze mieli gwarancję poczucia wsparcia i bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższych standardów jakości usług.

Dlatego tym bardziej cieszymy się, że do sukcesów naszej spółki możemy zaliczyć wieloletnią współpracę oraz dobre relacje z naszymi stałymi klientami i kontrahentami, stale rosnącą liczbę nowych, w pełni zadowolonych klientów, a także fakt, że udało nam się stworzyć zgrany i stabilny zespół pracowników o najwyższych kwalifikacjach. Co więcej, z dumą możemy także ogłosić, że w ostatnich latach firma odnotowuje stały i stabilny, a jednocześnie stosunkowo znaczący wzrost przychodów. W 2011 roku odnotowano przychody wyższe o 25 proc., a w 2010 aż o 35 proc.!INSAP Sp. z o.o. to laureat wielu nagród, które z nich są dla firmy szczególnie ważne?

 Wszystkie nagrody są dla nas ważne, albowiem każdą z nich otrzymaliśmy w pełni zasłużenie i każda z nich ma swoją historię oraz wartość sentymentalną. Jednak te, które cenimy sobie szczególnie, w głównej mierze za swoją renomę, a także konieczność sprostania wysokim wymaganiom w zakresie jakości i efektywności, to: tytuł Lidera Przedsiębiorczości (1998 r.), Krakowski Dukat w kategorii „Właściciel Firmy” (2000 r.), Złoty Krakowski Dukat (2012 r.) przyznawany za nieprzerwane kierowanie firmą przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej pozycji na rynku, Najwyższa Jakość Małopolska (2000 i 2001r.), Srebrny i Złoty Laur Małopolski (2001 i 2008 r.), Medal Europejski (2002 r.) przyznawany firmom, których wyroby i usługi nie odbiegają swoimi standardami od poziomu europejskiego, tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” (2002, 2003 i 2012 r.), Gepard Biznesu (2012 r.), Złota Moneta (2012 r.), a także Złoty Certyfikat Rzetelności (2013 r.) przyznawany w ramach programu „Rzetelna Firma" powstały z myślą o promowaniu i nagradzaniu etycznych zachowań w biznesie.

Ze względu na normy prawne oraz techniczne natomiast należy wymienić: Certyfikat ISO 9001, Certyfikaty Jakości Usług Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa (SITP) z zakresu sygnalizacji, automatyki i wentylacji pożarowej spełniające najwyższe wymagania w obrębie projektowania, instalowania i konserwacji systemów bezpieczeństwa, Zezwolenie Prezesa Państwowej Agencji Atomistyki (PPAA) na instalowanie oraz obsługę izotopowych czujek dymu, aktualne Zaświadczenie Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów (NIMOZ, d. OOZP), Dyplomy Honorowe im. Teodora Baranowskiego Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie za działania innowacyjne, a także liczne Certyfikaty oraz Świadectwa Autoryzacji Partnerów Handlowych i referencje od usatysfakcjonowanych Klientów.Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę: www.insap.pl

 

insap_-_logo_cdr_wycinek.jpg_776

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
58%
42%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.