Jak skutecznie inwestować w nieruchomości?

Czyli o tym, jak Uczestnicy Warsztatów WIWN® osiągają rekordowe zyski.
 
Rozmawiamy z Wojciechem Orzechowskim - pomysłodawcą i twórcą Warsztatów WIWN.pl®

 


wown_wojciech_orzechowski__1900Czy w Polsce łatwo jest osiągnąć sukces?
Wszystko zależy od charakteru i postawionego celu. Moja droga do niezależności finansowej i zarobienia pierwszego miliona nie była łatwa. Musiałem wpierw ponieść porażkę, popełnić wiele błędów, aby potem osiągnąć sukces. Tak naprawdę w biznesie liczy się wytrwałość oraz skuteczność. W 2006 roku zacząłem inwestować w nieruchomości. Na początku było to niejako przy okazji. Po latach okazało się, że właśnie inwestowanie w nieruchomości jest najlepszym biznesem i drogą do mojego finansowego sukcesu, którym dzielę się na moich blogach: www.zarabiajnanieruchomosciach.pl, www.oflipach.pl oraz podczas Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN®.
 
Proszę nam powiedzieć, dlaczego warto skorzystać z Warsztatów WIWN®?

Warsztaty WIWN® to mój autorski program szkolenia, oparty na wieloletnim doświadczeniu. Uczę nie tylko najważniejszych zasad w zakresie inwestowania w nieruchomości, ale również stawiam na to, aby każdy uczestnik został niezależnym finansowo inwestorem. Na warsztatach nie ma przyswajania podręcznikowej wiedzy, klepania formułek czy utartych schematów. Stawiam na praktykę i pracę w terenie ze mną oraz z Liderami WIWN.pl®. Tu wiedza płynie z mojego doświadczenia. Uczestnicy nie tylko pozyskują cenne informacje, ale i uczą się, jak praktycznie wykorzystać je w realnych sytuacjach. Przez cały okres trwania warsztatów, które podkreślę trwają bardzo indywidualnie od 6–12 miesięcy, osobiście prowadzę swoich uczniów przez cały proces inwestycyjny. Zawsze mogą liczyć na moje wsparcie. Jestem online, cały czas do ich dyspozycji.

Pomówmy o faktach. Ile osób na dzień dzisiejszy wdraża w życie strategię Warsztatów WINW®?
Aż 500 osób z sukcesem realizuje moje zasady inwestowania w nieruchomości! Warsztaty WIWN® w realny sposób umożliwiają polepszenie standardu życia i dają większe pole do spełnienia na pozór odległych od rzeczywistości marzeń. Uczestnicy moich warsztatów skutecznie i z zyskiem sprzedali ponad 500 mieszkań (dane na luty 2019 r.). Ale to, co z pewnością najbardziej zainteresuje czytelników, to zysk osiągnięty na jednym mieszkaniu, który wyniósł aż 145 tys. zł! To są liczby i fakty, które w najlepszy sposób mogą pokazać przełom i skuteczność tego unikatowego przedsięwzięcia.

Czy każdy może przyjść na Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości WIWN®?

Warsztaty polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć inwestowania w nieruchomości. Uczę wszystkiego od podstaw. Dlatego każdy kto bierze w nich udział, nie musi nic wiedzieć o nieruchomościach, aby zacząć w nie inwestować. Nie musi znać reguł rynku, by korzystnie i szybko zarobić pieniądze. Uczestnik otrzymuje teoretyczną wiedzę, a podczas warsztatów wprowadza ją w życie. Są to roczne warsztaty, które prowadzę w formie mentoringu. Przez cały proces inwestycyjny prowadzę każdego Uczestnika: od wyboru miejsca działania, przez badanie rynku i kalkulację rentowności, formalności kredytowe, wybór i zakup nieruchomości, aż po remont i sprzedaż urządzonego mieszkania.

Co jest zatem celem Warsztatów WIWN®? Osiągnięcie wolności finansowej, spełnianie marzeń?
Tak. Główny cel to oczywiście wolność finansowa, czyli moment, kiedy stajemy się Rentierem. Będąc ekonomistą z wykształcenia, analizuję pomysły przed podjęciem decyzji o wydawaniu pieniędzy. Po latach osobistych doświadczeń na polskim rynku, opracowałem autorski program warsztatów oraz Najskuteczniejszą Strategię Inwestowania w Nieruchomości (NSIN®). Zgodnie z nią, przekazuję Uczestnikom Warsztatów WIWN® wiedzę, jak w 6 lat zarobić 2 miliony zł. W tym tkwi źródło mojego sukcesu - w wiedzy, którą się dzielę podczas Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN®.

A gdy pieniądze pracują we wszystkich inwestycjach osiągamy stan, do którego chce dążyć każdy z Uczestników moich warsztatów, czyli do wolności finansowej.

wiwn_logo_jpg_737

 

Jesteś zainteresowany pomnażaniem swojego kapitału i osiągnięciem wolności finansowej? Zapraszam na moją stronę www.wojciechorzechowski.pl. Wypełnij ankietę udziału w Warsztatach WIWN® i odeślij na adres: wojciech.orzechowski@wiwn.pl.

Kiedy dostaniesz się na Warsztaty WIWN®, możesz być pewien, że przeprowadzę Cię przez cały proces inwestycyjny i z sukcesem ukończysz swoją pierwszą transakcję.
 

 

Rozmawiała: Aneta Nagler

 

****

Kim jest Wojciech Orzechowski?

Rentier, Biznesmen, Inwestor, Mentor i pomysłodawca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości WIWN.pl®.
Ekspert i Autor kilku blogów oraz książek „Zarabiaj na Nieruchomościach”, „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta”, współautor książki „Finansowanie Nieruchomości w teorii i praktyce”. Twórca gry „Rentier®”, będącej symulatorem inwestowania w nieruchomości. Jako ekspert od rynku nieruchomości, zapraszany jest do telewizji TVN, POLSAT i DOMO+.
Rentier - w 2014 r. osiągnął wolność finansową i zamieszkał we Włoszech, ciesząc się rentierskim życiem.
Biznesmen - od 20 lat jest przedsiębiorcą. Prowadzi takie firmy jaki: Go3.pl, WIWN.pl, HomeRevyou. Wieloletni Prezes Zarządu Wspólnoty Piotrkowska 270 (16-piętrowy wieżowiec w Łodzi).
Inwestor - od 13 lat z sukcesem inwestuje w nieruchomości. Uczył się na swoich błędach. Dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać. Posiada ponad 120 najemców. Obecnie realizuje w Łodzi trzy deweloperskie projekty: Wiszące ogrody, Mini Akademik, Słoneczne Tarasy.
Prelegent - podczas najważniejszych wydarzeń, zapraszany przez koła naukowe działające przy: Uniwersytecie Łódzkim, SGH w Warszawie, Uniwersytecie Krakowskim, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
Mentor - twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.pl®, podczas których  przeprowadza Uczestników przez cały proces inwestycyjny. Dotychczas ponad 500 inwestorów z sukcesem zrealizowało swoje przedsięwzięcia. Opracował zabójczo skuteczną strategię inwestowania w nieruchomości, z pomocą której Uczestnicy Warsztatów WIWN®, osiągają rekordowe zyski.
Organizator największej w Polsce konferencji dotyczącej inwestowania w nieruchomości – Maratonu WIWN® - www.maratonwiwn.pl, która w styczniu 2019 r. zgromadziła 1025 inwestorów.
 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.