JSystems i zupełnie nowy standard - gwarantowane terminy szkoleń IT

Firma JSystems Sp. z o.o. prowadzi specjalistyczne szkolenia IT. W katalogu można znaleźć kursy z zakresu baz danych (Oracle, PostgreSQl, SQL Server), programowania (języki: Java, Python, .NET, JavaScript), a także systemów operacyjnych (Linux, Windows Server). W ofercie firmy niezmiennie pojawiają się nowe dziedziny, z których można zdobyć wiedzę (na przestrzeni ostatnich 2 lat pojawiły się dziedziny: BigData, MySQL, Selenium, Docker, BPMN oraz Data Science).

 

logo_png_bez_ta_1_794

 

Firma istnieje od 10 lat na rynku i ma swoją siedzibę w centrum Warszawy oraz jeden stały oddział we Wrocławiu. Ze względu na bardzo wysoką jakość proponowanych usług oraz stawianie na zadowolenie klientów aż 96,25% kursantów poleca firmę swoim znajomym i pracodawcom. Firma JSystems bardzo dużą uwagę skupia na gwarancji satysfakcji, dlatego też jeżeli jakiś klient nie jest do końca zadowolony ze szkolenia, może w nim bezpłatnie uczestniczyć po raz kolejny. Mimo że takie sytuacje zdarzają się sporadycznie, to kompetentny przedstawiciel działu biura obsługi klienta jest na to przygotowany, tak samo jak i na szybkie, bezproblemowe rejestrowanie uczestnika na szkolenie.

 

Firma JSystems Sp. z o.o. zapoczątkowała na rynku szkoleniowym z zakresu IT gwarantowane – zawsze odbywające się terminy szkoleń. Ze względu na bardzo częste przekładanie terminów szkoleń w innych firmach, ta oferuje swoim klientom dwa rodzaje terminów: proponowane ( z niepewnym statusem odbycia się) oraz gwarantowane ( ze stuprocentową gwarancją odbycia). Dzięki temu klient może być pewien, że planując urlop na szkolenie czy pracę na najbliższy czas, szkolenie, na które się zdecydował, na pewno się odbędzie lub musi się znaleźć inny dogodny, potwierdzony termin szkolenia. Ze względu na różnorodność klientów firma oferuje nie tylko szkolenia otwarte, na których uczestnikami są osoby z różnych firm, ale także szkolenia zamknięte – dedykowane dla jednego klienta, dla którego program szkolenia jest indywidualnie dostosowany. Same szkolenia mają formę warsztatową. Podczas zajęć uczestnicy realizują projekt z użyciem nowo poznanej technologii. Po każdym module tematycznym wykonują ćwiczenie, które najczęściej jest dodaniem nowej funkcjonalności do tworzonego oprogramowania. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy wykorzystują nowo nabyte umiejętności w realnym projekcie, a także otrzymują zagregowane w jednym miejscu przykłady wykorzystywania omawianych zagadnień.

 

Dodatkowym atutem szkoleń jest zapewnienie sprzętu z odpowiednim oprogramowaniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestnik szkolenia nie zajmuje się sprawami technicznymi. Warto podkreślić, że zajęcia odbywają się w przestronnych, klimatyzowanych salach przeznaczonych dla odpowiedniej liczby osób. Uczestnicy szkoleń podczas zajęć mogą także liczyć na całodzienny dostęp do kawy, herbaty i słodkich przekąsek.

 

Wszystkie szkolenia firmy Jsystems mają warsztatową formę zajęć w konfiguracji 30-70 (30% teorii, 70% praktyki). Taki podział wynika z bardzo dużej liczby ćwiczeń, dzięki którym uczestnicy mogą wykorzystywać nabytą wiedzę w codziennej pracy. Szkoleń nie prowadzi żadna przypadkowa osoba. Trenerzy to wieloletni programiści, administratorzy i analitycy, którzy swoje umiejętności wykorzystują w codziennej pracy. Dzięki temu podczas szkoleń przekazują oni praktyczną wiedzę o realnej wartości. Zanim kandydat na szkoleniowca poprowadzi zajęcia, jest wszechstronnie sprawdzany. Musi zdać testy odpowiadające tym na certyfikaty z danej dziedziny. Przeprowadza również szkolenie próbne, podczas którego jest oceniany przez innych trenerów oraz programistów pracujących w JSystems. Firma oferuje trenerom jedne z najwyższych stawek na rynku. Dzięki tak zorganizowanemu procesowi rekrutacji szkolenia prowadzą osoby posiadające nie tylko twarde kompetencje, ale również i umiejętności dydaktyczne.

 

Wyszukiwarka terminów szkoleń>>> 

 

Na stronie internetowej firmy: www.jsystems.pl można znaleźć setki opinii uczestników szkoleń dotyczące pracy trenera, całej logistyki oraz organizacji szkoleń. Czytając je, nie ma żadnej wątpliwości, że firma JSystems definiuje zupełnie nowy standard usług na runku szkoleń.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
71%
29%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.