Klimatyzacja Midea – innowacyjność w standardzie

 

zymetric_553 zymetric1_146   zymetric2_220

 

 


Marka Midea produkuje 1/4 klimatyzatorów na świecie. Opiera się na zrównoważonej działalności w obszarach ekonomicznych, społecznych, jak i ochrony środowiska. Dlatego urządzenia Midea zaprojektowano tak, by były optymalnym połączeniem: komfortu, energooszczędności oraz przystępnej ceny. Dlatego właśnie została uhonorowana godłem – Dobra Marka – jakość, zaufanie, renoma.

 


Komfort użytkownika to misja MideaInnowacyjne rozwiązania stosowane w systemach klimatyzacji Midea, mają na celu zagwarantowanie wyższego standardu życia ich użytkownikom. Głównym zadaniem klimatyzacji jest oczywiście schłodzenie pomieszczeń w upalne dni. Jednak wzbogacona funkcjonalność urządzeń, pozwala także na poprawę jakości życia. Na przykład: wygodne programowanie pracy, sprawi, że urządzenie samo się włączy przed naszym powrotem do domu, gdy nagle wyjdziemy z mieszkania - samo się wyłączy, gdy nie wykryje przez dłuższy czas osób w pomieszczeniu, czy podczas snu automatycznie będzie dopasowywać temperaturę, gwarantując komfortowe warunki w pomieszczeniu.   

Urządzenia Midea wyposażone są także w funkcję FOLLOW ME, która zapewnia odczyt temperatury ze strefy przebywania użytkownika. Realizowane jest to poprzez zastosowanie pilota z wbudowanym czujnikiem temperatury, który dokonuje jej odczytu bezpośrednio wokół przebywających w pomieszczeniu osób. Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu temperatury, zyskujemy najbardziej komfortowe warunki w pomieszczeniu, ale także oszczędność zużycia energii elektrycznej.

 

zymetric3_249

Precyzyjny pomiar temperatury - funkcja FOLLOW ME

 


zymetric4_184 Istotnym aspektem jest także jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy. Dlatego klimatyzatory posiadają różne opcje filtrów, które potrafią usunąć nawet do 80% pyłków, kurzu i alergenów z powietrza. Innowacyjnym rozwiązaniem Midea są

FILTRY Z WITAMINĄ C, które odżywczo działają na skórę oraz zmniejszają stres osób znajdujących się w obrębie działania filtra. Witamina C eliminuje aktywne oksygeny, zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych oraz stymuluje produkcję kolagenu.

 

 

 


Wydajne ogrzewanieNajnowsze klimatyzatory mogą pracować w funkcji pompy ciepła, przez co możliwa jest praca tych urządzeń w trybie grzania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest ogrzewanie pomieszczeń, nawet przy temperaturze zewnętrznej -27°C. Dlatego klimatyzatory mogą stanowić alternatywę dla systemów grzewczych, zwłaszcza w okresach przejściowych jesień - wiosna.

 

zymetric5_636


Kolejną innowacyjną funkcją urządzeń jest FROST PROTECTION. Funkcja ta pozwala utrzymać temperaturę w pomieszczeniu na poziomie +8°C w trybie grzania, dzięki czemu zabezpieczamy pomieszczenia przed zamarznięciem instalacji wodnych budynku. W przypadku zaniku zasilania elektrycznego i jego powrotu, urządzenie posiada funkcję autostartu z pamięcią trybu pracy przed zanikiem. Jest to idealne rozwiązanie np. dla domków letniskowych, sezonowych.

 

zymetric6_617


 >SPRAWDŹ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KLIMATYZACJI NA RATY< - Kliknij w link

WYBIERZ SWÓJ KLIMATYZATOR - pełna oferta produktowa znajduje się na stronie: www.midea-electric.pl

 

zymetric7_628  zymetric8_929

Klimatyzatory Midea idealnie nadają się do pomieszczeń mieszkalnych, jak i komercyjnych

 

zymetric2_220_01

 

ZYMETRIC Sp. z o.o.
Generalny Przedstawiciel Midea w Polsce


ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa

tel. 22 814 06 85

e-mail: zymetric@zymetric.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.