Niezastąpiony sposób na problemy skórne

Nieodpowiednio leczone infekcje skórne są dokuczliwe i często przekształcają się w skomplikowane i długotrwałe schorzenia. Dlatego bardzo istotne jest to, abyśmy przeciwdziałali nim zanim się pojawią. W tym celu powinniśmy stosować uznane, opracowane przez specjalistów preparaty i kosmetyki pielęgnacyjne.

mydelko_naturalne_2019_3_1000

 

Prawie każdy, kto chociaż przez chwilę borykał się z problemami skórnymi, zna markę Mydełko naturalne z nanosrebrem. Produkt ten jest polecany przez specjalistów oraz konsumentów, jako pomoc w leczeniu oraz profilaktyce dermatoz.

Ze względu na rosnącą popularność oraz renomę brandu, Kapituła 10 edycji Programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, zdecydowała o przyznaniu Mydełku naturalnemu z nanosrebrem podwójnego wyróżnienia - Super Marka 2019 oraz  Marka Dekady.  

Polskie mydło z aktywnymi substancjami leczniczymi

mydelko_naturalne_2019_1_996Receptura Mydełka została opracowana przez polską firmę VINSVIN, przy współpracy z lekarzami z wieloletnią praktyką oraz specjalistycznymi laboratoriami badawczymi.
W jego składzie znajdziemy  aktywne substancje lecznicze (Nanosrebro, Boric Acid i Prevacare) o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym.  Dzięki temu produkt na powierzchni skóry tworzy warstwę ochronną, która osłania ją przed drobnoustrojami  i zapobiega  powstawaniu  stanów zapalnych.

Mydełko naturalne z nanosrebrem nie zawiera detergentów, barwników, kompozycji zapachowych oraz innych substancji uczulających. Nie wywołuje reakcji alergicznych,  nie wysusza i nie podrażnia skóry. Można je stosować w kąpielach leczniczych, ponieważ wspomaga gojenie ran, leczenie trądziku oraz łupieżu. Dodatkowo  dzięki  swoim właściwościom dezodorującym  niweluje nieprzyjemny zapach potu.

Zastosowanie Mydełka naturalnego z nanosrebrem jest bardzo szerokie,  może być ono używane do codziennej pielęgnacji skóry całej powierzchni ciała, w tym skóry głowy oraz miejsc intymnych.Profilaktyka chorób skórnych
Stosowanie Mydełka wskazane jest w profilaktyce chorób skórnych u osób pracujących w trudnych warunkach, narażonych na wysokie temperatury, dużą wilgotność i zanieczyszczenie powietrza (np. górnicy, hutnicy, koksownicy) oraz u użytkowników wspólnych łazienek, kąpielisk, basenów, łaźni, pryszniców, solariów. Dzięki właściwościom antyseptycznym polecane jest również wszystkim, którzy mają stały kontakt z chorymi (np. pracownicy placówek medycznych, farmaceuci).

Mydełko naturalne z nanosrebrem dostępne jest w wersji w płynie lub w tradycyjnej kostce.  

ATOMUS  dla kobiet i mężczyzn
Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma VINSVIN do swojej oferty wprowadziła linie kosmetyków ATOMUS z nanosrebrem dla kobiet i mężczyzn.

Kosmetyki te, podobnie jak Mydełko naturalne, nie zwierają detergentów, barwników oraz innych substancji uczulających, a stosowanie ich skutecznie chroni skórę przed bakteriami, wirusami i grzybami.

Seria ATOMUS to szampon do włosów o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych, żel pod prysznic do skóry wrażliwej z aktywnymi substancjami leczniczymi oraz antyperspirant, który zapewnia ochronę przed nadmiernym poceniem.

Linię ATOMUS uzupełnia uniwersalny proszek do prania z nanosrebrem, zapewniający skuteczną ochronę antybakteryjną nawet w niskich temperaturach. Proszek niweluje również nieprzyjemne zapachy tkanin.  

Płyn do higieny intymnej z cząsteczkami nanaosrebra i nanomiedzi
Niedawno oferta firmy VINSVIN została wzbogacona o innowacyjny płyn do higieny intymnej. Receptura preparatu NANOintima opiera się na połączeniu nanocząsteczek miedzi i srebra oraz kolagenu. Tak powstał łagodzący produkt o bardzo skutecznym działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym.

Płyn przeciwdziała podrażnieniom oraz wspomaga mechanizmy obronne strefy intymnej. Można go stosować codziennie, a także jako środek pomocniczy przy leczeniu infekcji oraz zmian skórnych strefy intymnej.

Mydełko naturalne z nanosrebrem, produkty ATOMUS oraz płyn NANOintima znajdziemy w dobrych sklepach lub w sklepie internetowym producenta: www.sklep.mydelkonaturalne.com.pl.
 
 

Mydełko naturalne z nanosrebrem:

mydelko_naturalne_2019_2_704

- wspomaga redukcję trądziku,
- działa antybakteryjne,
- łagodzi stany zapalne skóry,
- pomaga zachować naturalne pH,
- dokładnie oczyszcza skórę,
- nie podrażnia i nie uczula,
- zapobiega powstawaniu grzybicy stóp i paznokci,
- tworzy na skórze niewidzialną powłokę ochronną,
- zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu potu,
- wspomaga gojenie się ran.


Więcej o produktach VINSVIN: www.mydelkonaturalne.com.pl

***

Firma VINSVIN Sp. z o.o., Sp. k. jako pierwsza w Polsce wykorzystała możliwości, jakie stwarza nanotechnologia do produkcji mydła, kosmetyków i chemii gospodarczej.


Przedsiębiorstwo jest producentem mydła, kosmetyków i chemii gospodarczej z nanosrebrem. Receptury preparatów  przygotowywane były we współpracy m.in. z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Politechniką Częstochowską oraz Politechniką Krakowską.

VINSVIN współpracuje z wieloma hurtowniami farmaceutycznymi, kosmetycznymi, sklepami zielarsko-medycznymi, drogeriami oraz ośrodkami odnowy biologicznej. Odbiorcami produktów jest również liczne grono klientów indywidualnych.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.