Nowoczesny system płatności on-line

O szybkim i bezpiecznym systemie płatności za zakupione w internecie produkty i usługi rozmawiamy z Pawłem Działakiem, Prezesem Zarządu spółki Krajowy Integrator Płatności SA, będącej właścicielem i administratorem serwisu Transferuj.pl.

 

Transferuj.pl to prosta i wygodna forma płatności internetowych? Jak działa ten system?

Klient chcąc zapłacić za zakupiony towar, przelewa pieniądze na konto integratora płatności (Transferuj.pl), który z kolei przekazuje je sprzedawcy. Dokonując płatności  kupujący wykonuje przelew na jedno z kont bankowych, a ponieważ udostępniamy kilkadziesiąt takich kanałów, może wybrać bank, w którym sam posiada konto. Przelew jest dla kupującego darmowy i automatycznie zaksięgowany. My informujemy sprzedawcę o dokonaniu płatności i może on automatycznie realizować usługę, a kupujący otrzymuje potwierdzenie dokonania płatności  na skrzynkę e-mail.

Jakie zalety posiada ten sposób dokonywania płatności? Czym Transferuj.pl wyróżnia się  na tle konkurencji?

Ten sposób płatności jest korzystny zarówno dla kupującego, który może płacić on-line, nie ujawniając informacji o swoim rachunku, a przebieg transakcji może śledzić na bieżąco,  jak i dla sprzedającego, który swoją należność otrzymuje natychmiast. Naszą zaletą, oprócz podstawowych założeń systemu, jak innowacyjność i gwarancja bezpieczeństwa, jest elastyczne podejście do klientów. Naszym atutem z pewnością jest najniższa prowizja na rynku i największa liczba metod płatności, których w tej chwili jest 40, w tym automatyczne przelewy bankowe, jak np. Multitransfer czy Płacę z Inteligo oraz płatności kartami. Staramy się również, aby wygląd panelu transakcyjnego był jak najbardziej przejrzysty, użyteczny i wygodny. Dlatego też udostępniamy graficzne instrukcje dokonania płatności, które ułatwiają i przyśpieszają proces zaksięgowania wpłaty. Z pewnością wartością dodaną naszego systemu jest możliwość personalizacji oraz pełna automatyzacja na wszystkich kanałach  płatności.

Aktualnie serwis obsługuje ponad 5 tys. podmiotów. Kto korzysta z Państwa usług?

Jednymi z największych klientów Transferuj.pl, są międzynarodowe firmy bukmacherskie (np. eFortuna). Poza tym są to firmy z branży odzieżowej (Próchnik, Brugi), logistycznej ( Logistic Port Braniewo z grupy Kulczyk Holding – największy terminal przeładunkowy węgla na granicy polsko-rosyjskiej), sieci komórkowych (wRodzinie), a także instytucje kulturalne, jak: warszawskie Studio Buffo, Teatr Groteska z Krakowa, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki. Z naszego systemu korzysta również spółka Nextbike Polska Sp. z o.o., operator systemu „Veturilo. Warszawski Rower Publiczny”. Projekt jest zachętą do korzystania z tego zdrowego i ekologicznego środka transportu, dzięki któremu na ulicach Warszawy pojawiło się 1 tys. rowerów, umiejscowionych w 55 punktach miasta. W najbliższym czasie Nextbike planuje zintegrować system Transferuj.pl i nasz System Zasileń Kont Wirtualnych (SZKWał), aby dokonywać w ten sposób automatycznej weryfikacji nadawców oraz umożliwić klientom płatność przelewami za pomocą telefonów komórkowych.
                    


Rozmawiała Joanna ChrustekKrajowy Integrator Płatności SA (KIP SA z siedzibą w Poznaniu, właściciel systemu Transferuj.pl), firma ze 100-proc. polskim kapitałem zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań płatniczych oraz szerokiej gamy usług dodatkowych.  Zespół Transferuj.pl w 2011 r. stworzył pierwszy w Polsce panel transakcyjny dla płatności mobilnych, którego głównymi celami jest udostępnienie sprzedawcy i jego klientom najlepszej platformy płatności, przedstawienie najkorzystniejszej oferty cenowej, zapewnienie największej ilości kanałów płatności oraz zagwarantowanie bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji. Transferuj.pl umożliwia również dokonywanie ponownych płatności ze stałym tytułem i dowolną kwotą dzięki Systemowi Zasileń Kont Wirtualnych (SZKWał). Transferuj.pl zostało nominowane do tytułu Innowacja Roku 2012.

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Komentarze (6)
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
okorpios
2016-02-14(20:51:04)
Dziś od godziny 11 czekam na doładowanie jest 21 chyba to jakieś żarty, żadnej informacji, żadnego e-mail zwrotnego.

najlepszy z dostępnych
2015-09-26(22:42:36)
Chyba nie ma lepszego rozwiązania. payu co chwila awaria, ecard skoki, a przelewy24 są słabo zabezpieczone.

Karol B
2015-06-16(10:46:36)
Mam,używam, nie narzekam.

ynhjibbidq
2014-12-16(16:49:10)
cbbeegpsvncj{oftv, [url=http://www.mvuedmuiwv.com/]dkcknmxunw[/url]

jnhvcforsh
2014-12-11(12:13:49)
eldpfgpsvncj{oftv, http://www.vgqvgtkzps.com/ vnulxlbxax

ivan
2014-02-11(19:03:36)
Transferuj.pl Konta usuwają, jak nie masz transakcji, a to chyba ich wina, że klienci nie wybierają tego sposobu płatności.

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.