Partner Honorowy Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności w Katowicach

Ufundowane przez Mazowsze Medi SPA w Ustroniu 3 podwójne vouchery pobytowe każdy o wartości 910 złotych do wykorzystania do października 2019 r. rozlosowano wśród Laureatów Programu Najwyższa Jakość QI.

 

Mazowsze Medi SPA w Ustroniu to idealne miejsce na ucieczkę od codziennego pośpiechu i zgiełku. Obiekt usytuowany jest w malowniczej okolicy w sąsiedztwie gór i lasów przeciętych licznymi trasami spacerowymi oraz szlakami turystycznymi. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i kontakt z naturą.


mazowsze_medi_spa_-_z_zewntrz_-_3_1600_01

 

Podczas pobytu Goście mają możliwość skorzystania z różnego rodzaju pakietów zarówno odchudzających jak i rehabilitacyjnych oraz typowo wypoczynkowych.

 

Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, traumatologii, reumatologii, neurologicznej, onkologicznej (przeciw-obrzękowej), osób z cukrzycą, rehabilitacji z zakresu pulmonologii i kardiologii.


9_1600

 

Goście pozostają pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry fizjoterapeutów. Rodzaje zabiegów dostosowywane są indywidualnie dla każdego pacjenta podczas konsultacji z lekarzem specjalistą. Innowacyjne metody terapeutyczne uzupełnia nowoczesny sprzęt wspomagający profilaktykę oraz leczenie.


mazowsze_medi_spa_-_produkt_-_5_1600

 

Dużym powodzeniem cieszą się również pakiety odchudzające z dietą  strukturalną Dr Bardadyna. Właściwie zbilansowana dieta , odpowiedni program oraz możliwość korzystania z nowoczesnej strefy Aqua pozwalają osiągnąć zamierzone cele. Jedną z propozycji jest pakiet w wersji Activ- wyposażony w całodzienny program zajęć ruchowych (Nordic Waking, fitness, aqua aerobik) przeznaczony dla osób, które chcą spędzić czas w sposób aktywny, nabrać kondycji i spalić zbędne kalorie. Alternatywą jest pakiet odnowy biologicznej w  wersji Relaks dedykowany dla osób, które pragną wypocząć podczas relaksacyjnych i upiększających zabiegów, a  przy okazji zrzucić niepotrzebne kilogramy.


mazowsze_medi_spa_-_produkt_3_1600_01

 

Zachęcamy również do skorzystania z pakietów profilaktyczno - leczniczych z dietą warzywno- owocową oraz pakietów dla Seniorów.


 

 

W okresie świąt, ferii oraz wakacji organizujemy rodzinne pobyty pełne rozmaitych atrakcji.


nowe_logo_mazowsze_brz_1987 

 

Zapraszamy!

Mazowsze Medi SPA

Ustroń

33/ 854 26 59

www.mazowszemedispa.com, mazowsze@mazowszemedispa.com

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
55%
45%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.