Polsko-Gruzińskie Forum Biznesowe

 beztytuu_970_01

 

31 stycznia 2019 r. w Warszawie odbędzie się spotkanie polskich i gruzińskich przedsiębiorców w ramach Polsko-Gruzińskiego Forum Biznesowego: “Doing Business and Investment in Tax Beneficial Environment of Georgia”, organizowanego przez IBC Corporate Solutions Polska (www.ibccs.tax), w ścisłej współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Gruzji oraz Ambasadą Gruzji w Rzeczypospolitej Polskiej.  Generalnym partnerem wydarzenia jest "Hualing wolna strefa przemysłowa" (www.hualing.ge).

 
Forum organizowane jest już po raz drugi, pierwsze miało miejsce 12 lipca 2018 roku.

 

Pierwsza edycja wydarzenia zgromadziła ponad 200 firm i około 250 przedsiębiorców, w tym: polityków, dyplomatów, inwestorów, oraz prezesów dużych firm z Polski i Gruzji.

Forum ma na celu rozwój stałej platformy komunikacji B2B dla umocnienia relacji biznesowych między Polską a Gruzją, przy udziale ponad 200 firm i osób prywatnych.

 

W trakcie Forum zostaną wygłoszone przemówienia prezentujące obecną sytuacje gospodarczą oraz korzyści prawne i podatkowe związane z prowadzeniem działalności w Gruzji a także projekty inwestycyjne i możliwości współpracy z gruzińskimi i polskimi przedsiębiorcami.

 

Po zakończeniu prezentacji uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w sesji networkingowej, której towarzyszyć będzie degustacja gruzińskiego wina.

 

Więcej informacji o wydarzeniu i haromonogramie można znaleźć na oficjalnej stronie: www.polandgeorgia.com

 

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Udział jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

 

Forum odbędzie się w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

 

beztytuu2_1277

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.