Profesjonalne usługi aktuarialne, wyceny ryzyka finansowego

 

Biuro Aktuarialne PROSPECTO Sp. z o.o. istnieje od 2000 roku i jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich firm zajmujących się doradztwem aktuarialnym.

Firma jest wielokrotnym Laureatem ogólnopolskiego, prestiżowego programu Najwyższa Jakość Quality International.

 

Firma oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie matematyki ubezpieczeniowej i finansowej. Zajmuje się problemami związanymi z oceną ryzyka, wyceną rezerw pracowniczych, programami i funduszami emerytalnymi oraz systemami motywacyjnymi. W ofercie Biura znajdują się także takie usługi, jak  testy na utratę wartości aktywów (MSR 36, KSR 4), wyceny warrantów i opcji na akcje (MSSF 2), wyceny przedsiębiorstw, wyceny marki i znaku towarowego, wyceny wartości niematerialnych i prawnych.

 

Na przestrzeni 14 lat swojej działalności PROSPECTO Sp. z o.o. dokonało ponad 3 000 wycen dla ponad 700 różnych firm, wśród których znajdują się zarówno małe firmy, jak i duże korporacje (także te notowane na GPW).

 

W trosce o wysoką jakość usług oraz o bezpieczeństwo przekazywanych informacji w 2011 roku został wdrożony w Spółce oraz potwierdzony międzynarodowymi certyfikatami system zarządzania jakością (ISO 9001) i system bezpieczeństwa informacji (ISO 27001) w zakresie „Usługi aktuarialne, wyceny finansowe, wyceny rezerw. Doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie i majątkowych, funduszy i programów emerytalnych, układów zbiorowych pracy, regulaminów wynagradzania i systemów motywacyjnych”.

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
62%
38%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.