Rafał Ohme - Emo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu

Przełomowa książka o emocjach, napisana lekko i dowcipnie.

 

emo_sapiens-okl-cmyk_725- Używaj emocji, aby napędzać się do działania  

- Ufaj rozumowi, on wyciągnie cię z tarapatów  

- Pozwól intuicji czytać intencje osób wokół ciebie  

- Naucz się mądrzej sprzeczać i spalać złość  

- Dbaj o siebie, aby lepiej zadbać o innych

Z Emo Sapiens czytelnik dowie się tak wiele o ludzkiej głowie, że aż się w głowie nie mieści. Tyle, że się zmieści.


Wojciech MannDzikie ciało i piękny umysł to coś bardzo mi bliskiego. Chłodną kalkulację i staranne planowanie trzeba uzupełniać intuicją i wsłuchaniem się w przeczucia. Dopiero to daje sukces, tworząc człowieka harmonijnego i spełnionego. Zapraszam do lektury!


Rafał Sonik


Lektura frapująca, potwierdzająca drzemiące we mnie, powzięte z oglądu rzeczywistości podejrzenie, że posiadanie mózgu przez ludzi nie jest jednoznaczne ze świadomym używaniem przez nich tegoż organu.


Robert MakłowiczRafał Ohme
Profesor psychologii na Uniwersytecie SWPS, przez lata związany z Polską Akademią Nauk. Stypendysta Fulbrighta w Kellogg School of Management (USA). Honorowy profesor na Uniwersytecie Stellenbosh w Kapsztadzie (RPA), był wykładowcą na Uniwersytecie Renmin w Pekinie (Chiny). Zasiada w Radzie Nadzorczej NMSBA (Holandia). Założyciel międzynarodowej firmy badawczej NEUROHM i szkoleniowej INEMO. Laureat konkursu EY Przedsiębiorca Roku (Polska). Współtwórca neuronauki konsumenckiej. Na studia w USA zarobił, grając na gitarze w barach Chicago.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
47%
53%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.