Najwyżej oceniane

Podejmowane przez ustawodawców decyzje, dotyczące wprowadzenia zmian w zasadach funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych w Polsce są niezgodne z prawem, co potwierdzają ostatnie wyroki Trybunału Konstytucyjnego.
Jakie wyzwania stoją przed zarządzaniem jakością? Na to pytanie odpowiadali uczestnicy konferencji, która odbyła się 10 czerwca br. w Chorzowie.
Gala Finałowa Najwyższa Jakość QI 2013
Szybki i bezpieczny systemie płatności za zakupy w internecie - rozmowa z Pawłem Działakiem z serwisu Transferuj.pl.
Spośród konkurencji firmę INSAP wyróżnia przede wszystkim ciężko i konsekwentnie wypracowane doświadczenie, a także wysoka jakość świadczonych usług.
Relacja filmowa z konferencji "Biznes Społecznie Odpowiedzialny w Polsce. Strategie i realizacja" podczas której wręczone zostały certyfikaty "Lider Społecznej Odpowiedzialności - Dobra Firma i Dobry Pracodawca".
Najważniejszym elementem wnętrza jest jego wyposażenie. Dzięki niemu każde pomieszczenie może nabrać niepowtarzalnego charakteru. Stylowe meble to klasyka, która sprawdza się zawsze. To właśnie w ich produkcji specjalizuje się spółka Rad-Pol Meble Stylowe.
LOTON® - Firma Kosmetyczna, której celem jest dawanie satysfakcji wszystkim łączącym nowoczesność z szacunkiem do natury. Projektujemy kosmetyki tak, aby dać szanse przyrodzie na odnawianie jej potencjału. Dotąd tworzyliśmy je omijając gdzie to możliwe surowce syntetyczne i tak będziemy postępować nadal. Tak widzimy dobro naszych klientów, naszego środowiska i nas wszystkich.
Ostrów Mazowiecka leży w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego, na skrzyżowaniu ważnych międzynarodowych, krajowych i regionalnych szlaków komunikacyjnych.
Od projektu do produktu - Zakład Hydrauliki Siłowej HYDROMECH S.A. - doświadczenie i zaufanie.
AUTO-HIT to marka znanego od wielu lat, zwłaszcza na południu Polski autoryzowanego dealera marki Fiat, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki Fiata w Tychach. Niewielu jednak wie, że firma świadczy o wiele szersze spektrum usług, a także jest producentem innowacyjnych technologii specjalistycznych na potrzeby armii.
Relacja filmowa z Gali Programu Najwyższa Jakość QI 2012
Relacja z konferencji
Wystawa multimedialna i interaktywna „Bajkowy Świat”, to najnowsze przedsięwzięcie Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.
1
2
3
4
5
6
7
»
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.