Najwyżej oceniane

Podejmowane przez ustawodawców decyzje, dotyczące wprowadzenia zmian w zasadach funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych w Polsce są niezgodne z prawem, co potwierdzają ostatnie wyroki Trybunału Konstytucyjnego.
Jakie wyzwania stoją przed zarządzaniem jakością? Na to pytanie odpowiadali uczestnicy konferencji, która odbyła się 10 czerwca br. w Chorzowie.
Gala Finałowa Najwyższa Jakość QI 2013
Szybki i bezpieczny systemie płatności za zakupy w internecie - rozmowa z Pawłem Działakiem z serwisu Transferuj.pl.
Spośród konkurencji firmę INSAP wyróżnia przede wszystkim ciężko i konsekwentnie wypracowane doświadczenie, a także wysoka jakość świadczonych usług.
Relacja filmowa z konferencji "Biznes Społecznie Odpowiedzialny w Polsce. Strategie i realizacja" podczas której wręczone zostały certyfikaty "Lider Społecznej Odpowiedzialności - Dobra Firma i Dobry Pracodawca".
Ostrów Mazowiecka leży w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego, na skrzyżowaniu ważnych międzynarodowych, krajowych i regionalnych szlaków komunikacyjnych.
Relacja filmowa z Gali Programu Najwyższa Jakość QI 2012
AUTO-HIT to marka znanego od wielu lat, zwłaszcza na południu Polski autoryzowanego dealera marki Fiat, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki Fiata w Tychach. Niewielu jednak wie, że firma świadczy o wiele szersze spektrum usług, a także jest producentem innowacyjnych technologii specjalistycznych na potrzeby armii.
Relacja z konferencji
Wystawa multimedialna i interaktywna „Bajkowy Świat”, to najnowsze przedsięwzięcie Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie.
Relacja filmowa z Forum Jakości i Innowacyjności oraz Gali Programu Najwyższa Jakość QI 2014, 6 października, Warszawa
Rozmowa z Anną Dziubek, projektantką i właścicielką marki By Dziubeka.
1
2
3
4
5
6
7
»
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.