RE900 COMBO zaprezentowany podczas pierwszego spotkania z NAVITEL

5 kwietnia, w warszawskiej restauracji N31 Roberta Sowy, odbyło się pierwsze spotkanie z marką NAVITEL w Polsce. W wydarzeniu wzięło udział ponad 60 osób, w tym przedstawiciele mediów oraz partnerzy handlowi. Zebrani goście mieli okazję poznać historię firmy, plany rozwoju, a także jako pierwsi oficjalnie zobaczyli nowe urządzenie w portfolio producenta - NAVITEL RE900 COMBO.

Podczas pierwszego spotkania z marką Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE zwracał uwagę na dynamiczny wzrost sprzedaży, który został wypracowany ogromną pracą oraz szczególną troską o dobre relacje z partnerami biznesowymi. Od początku istnienia oddziału w Polsce priorytetem było dla niego dostarczenie klientom relatywnie niedrogich urządzeń i najwyższej jakości obsługi klienta i serwisu. Owocem skrupulatnie realizowanego planu jest ponad 300 000 sprzedanych urządzeń w Polsce w zaledwie 3 lata od wprowadzenia marki na rynek. Na spotkaniu obecny był także założyciel firmy NAVITEL – Alexander Kazakov.

re900_1_800_02

NAVITEL RE900 COMBO łączy w sobie funkcjonalności nawigacji samochodowej, rejestratora jazdy oraz tabletu. Kierowca w czasie jazdy widzi zarówno mapę ze wskazówkami dojazdu jak i podgląd obrazu nagrywanego przez rejestrator. Urządzenie wyposażono w 5-calowy, dotykowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280x720. Stabilną pracę zapewnia system operacyjny Android oraz energooszczędny procesor Cortex-A7 Quad Core o częstotliwości taktowania 1,3 GHz. Na instalację dodatkowych aplikacji oraz przechowywanie plików multimedialnych użytkownik ma do dyspozycji 16 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD do 64 GB. W rejestratorze zastosowano sensor optyczny OmniVision OV2710, który nagrywa w rozdzielczości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Kąt widzenia kamerki to 140 stopni.

- Wprowadzenie na rynek modelu RE900 COMBO to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy oczekują hybrydowych rozwiązań. Podjęliśmy decyzję o wejściu w nową kategorię produktową przez połączenie autorskiego oprogramowania Navitel Navigator z wysokiej jakości rejestratorem jazdy. Użytkownik nie musi teraz montować na szybie dwóch dedykowanych urządzeń, ponieważ RE900 COMBO łączy w sobie wszystkie funkcje przydatne podczas codziennej jazdy - opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® EUROPE.

Urządzenie zawiera odbiornik GPS i wbudowane mapy 47 krajów Europy w aplikacji Navitel Navigator z dożywotnią, darmową aktualizacją do 4 razy w roku. Dodatkowe funkcje urządzenia to FM transmiter, moduł Bluetooth oraz dostęp do internetu mobilnego. Model RE900 posiada także gniazdo na karty SIM. Opakowanie zawiera uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową 12/24 V, kabel mini-USB, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną. Sugerowana cena urządzenia – 499 złotych.

***
O firmie NAVITEL®

NAVITEL® to spółka działająca w dziedzinie technologii informatycznych i kluczowy gracz na rynku systemów nawigacji samochodowej w regionie EMEA. Główne produkty firmy to urządzenia przenośne oraz rozwiązania dla zarządzania flotą. W stałej sprzedaży znajdują się modele z serii E, F, MS oraz nawigacja motocyklowa G550. Urządzenia wyróżniają się liczbą zainstalowanych map, obliczaniem złożonych tras oraz parametrami technicznymi. Firma oferuje kompleksowe wsparcie dla klientów (call center, centra serwisowe, pomoc on-line), a swoim przedstawicielstwem obejmuje Polskę, Republikę Czeską, Rosję, Ukrainę i Białoruś.

NAVITEL® gwarantuje każdemu użytkownikowi dostęp do bezpłatnych aktualizacji map przez cały czas eksploatacji urządzenia. Szczególne wyróżnienie otrzymał model nawigacji PND E500, który zwyciężył w rankingu porównywarki ofert Ceneo.pl w kategorii „Motoryzacja” za rok 2016.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
62%
38%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2018 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.