REDMOND – nowoczesne urządzenia sukcesu!

Marka REDMOND Laureatem Programu „Dobra Marka 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Odkrycie roku

 

REDMOND to dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma działająca w branży artykułów gospodarstwa domowego. Obecnie prowadzi sprzedaż detaliczną na rynkach europejskim, amerykańskim oraz azjatyckim. W Polsce działa od roku 2014. Firma jest światowym liderem sprzedaży multicookerów – wielofunkcyjnych urządzeń kuchennych przeznaczonych do przygotowywania posiłków. Ponadto w ofercie REDMOND znajduje się bogaty asortyment innych sprzętów, m. in. maszynki do mięsa, blendery, wypiekacze do chleba, aerogrille, odkurzacze, żelazka, wagi łazienkowe.

f_redmond_01_1024

 

Odpowiadając na rosnące wymagania rynku oraz nieustannie podnosząc jakość produktów, firma REDMOND konsekwentnie zmienia podejście konsumentów do wykonywania codziennych obowiązków domowych. Urządzenia marki REDMOND eliminują rutynę z życia konsumentów i sprawiają, że prace domowe stają się przyjemniejsze oraz – co niezwykle istotne – zajmują znacznie mniej czasu.

 

Korzystając z urządzeń kuchennych marki REDMOND można w szybki i łatwy sposób przygotować potrawy z dowolnych kuchni świata. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań topowy produkt firmy – multicooker – w krótkim czasie przygotowuje naturalne i dietetyczne dania ułatwiające prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia przez osoby, które nie mogą poświecić kilku godzin na przygotowanie domowego posiłku.

 

ZALETY MULTICOOKERÓW REDMOND

 

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY I PRZESTRZENI. Wielofunkcyjne urządzenie zastępuje szereg sprzętów kuchennych takich jak: kuchenka, piekarnik, parowar, wypiekacz do chleba, frytownica, jogurtownica i in. Urządzenie oszczędza środki w domowym budżecie i przestrzeń w kuchni. Ponadto korzystanie z multicookera znacząco obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej. W trakcie pracy urządzenie zużywa minimalną ilość energii elektrycznej, a zaraz po jej zakończeniu automatycznie wyłącza się. W odróżnieniu od kuchenek elektrycznych, których moc wynosi co najmniej 7 kW, multicooker zużywa jedynie 860-1000 W, gdyż nagrzewa jedynie misę oraz przygotowane danie, nie zaś np. całą przestrzeń w piekarniku.

 

TROSKA O ZDROWIE. Dzięki specjalnie opracowanf_multicooker_03_1024ym programom produkty zachowują maksymalną ilość składników odżywczych podczas obróbki termicznej. Przygotowując świeże domowe dania z naturalnych składników, można wyeliminować z diety niezdrowe fastfoody. Misa multicookera REDMOND z wewnętrzną powłoką nieprzywierającą umożliwia przygotowanie dań z dodatkiem niewielkiej ilości tłuszczu, a nawet bez jego użycia. W większości multicookerów zastosowano technologię 3D-heating, co oznacza, że jednocześnie są ogrzewane dół, góra oraz ścianki boczne misy. Dzięki temu czas przygotowania dowolnego dania ulega znacznemu skróceniu, a składniki zachowują witaminy i substancje odżywcze.

 

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA. Multicookery REDMOND są wyposażone w wielostopniowy system bezpieczeństwa. Specjalne czujniki skutecznie zabezpieczają urządzenie przed przegrzaniem i uszkodzeniem spowodowanym oddziaływaniem wysokiej temperatury. Gdy w korpusie urządzenia nie znajduje się misa, włącza się blokada uniemożliwiająca uruchomienie multicookera, zaś pamięć niezależna od zasilania powoduje, że wybrany przez użytkownika program włącza się automatycznie po wystąpieniu przerwy w dostawie energii elektrycznej.

 

PRZEZWYCIĘŻENIE RUTYNY. Przygotowanie posiłków w multicookerach REDMOND jest całkowicie zautomatyzowane, dlatego nie wymaga dużych nakładów czasu i pracy. Rola użytkownika ogranicza się do włożenia składników do misy i wyboru odpowiedniego programu. Wszystkie multicookery posiadają szeroki zakres programów automatycznych do przygotowania różnorodnych dań: kasz mlecznych, chleba, ciast, przekąsek, deserów, jogurtów, serów, napojów, posiłków dla dzieci i in. Większość modeli multicookerów posiada funkcję opóźnionego startu, która umożliwia przygotowanie posiłku na konkretną godzinę. Ponadto multicookery zostały wyposażone w funkcję podtrzymywania temperatury gotowych dań.

 

f_redmond_02_1024 

 

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI I CZYSZCZENIA. Pełna automatyzacja procesu przygotowania posiłków sprawia, że urządzenie jest łatwe w obsłudze, zaś jego konstrukcja ułatwia sprawne i szybkie czyszczenie. Misa urządzenia jest przystosowana do mycia w zmywarce, a jej powłoka została wykonana z ekologicznych materiałów niepochłaniających nieprzyjemnych zapachów.

 

BOGATY ZESTAW AKCESORIÓW. W zestawie z multicookerem znajduje się pojemnik do gotowania na parze, łyżka, pojemnik z podziałką i inne akcesoria ułatwiające korzystanie z urządzenia. Ponadto do multicookerów są załączone książki kucharskie. Dodatkowo można również nabyć słoiczki do jogurtu, wymienne pokrywy, specjalne szczypce do wyjmowania misy i inne przybory kuchenne.

 

WSPARCIE SERWISOWE. W ramach gwarancji jest prowadzony serwis urządzeń w autoryzowanym serwisie REDMOND. Dzwoniąc na bezpłatną infolinię, użytkownik ma możliwość zasięgnięcia opinii i porady dotyczącej oferty REDMOND.

 

Firma REDMOND opracowuje innowacyjne – w większości opatentowane – rozwiązania dla multicookerów. Nieustannie doskonalona oferta multicookerów oraz innych sprzętów drobnego AGD jest prezentowana na największych światowych targach AGD i RTV.

 

Na stoiskach REDMOND są eksponowane zarówno popularne bestsellery marki, jak i najnowsze urządzenia, takie jak – wysoko oceniona podczas targów IFA Berlin 2015 – seria REDMOND Smart Home z możliwością sterowania z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji w smartfonie. Od 2016 r. w sprzedaży będą dostępne urządzenia REDMOND realizujące koncepcję inteligentnego domu.

    f_redomnd_04_1024

 

 


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
58%
42%
Nasze programy
qi2015_286_01
img3_286_2a_286_03
img2_286
pg_286_07
dm16_286
dp2016_286
Giełda
WIG20
wykres WIG20 w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2016-10-28 15:49)
WIG 48814.43 +0,34%
WIG20 1809.71 +0,80%
mWIG40 4077.78 +0,08%
sWIG80 14304.94 +0,08%
Wspierane przez Money.pl
Sonda
DOBRA MARKA - Wskaż najlepszy według Ciebie preparat wzmacniający odporność:
ASCORUTICAL
CERUTIN
CITROSEPT
ECOMER
ISKIAL
MAXILAC C
OEPAROL
RUTIMAX CE
RUTINACEA
RUTINOSCORBIN
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2016 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.