Śmietankówka oleska nominowana do Perły Jakości!

jako_i_tradycja_logo_450

 

 

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie jest firmą o bardzo dużej renomie. Jest marką rozpoznawalną w całym regionie, przede wszystkim jako Spółdzielnia produkująca swoje wyroby w sposób tradycyjny, bez sztucznych dodatków smakowych, czego dowodem jest wpisanie na Listę Produktów Tradycyjnych Masła z Olesna oraz Sera Twarogowego z Olesna. 

 

 

produkty_int_917 

 

Atutem Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Oleśnie są niezmienione, tradycyjne metody produkcji, odznaczające się wysoką jakością zdrowotną produktów, spełniających wymogi i oczekiwania klientów.  O sukcesie rynkowym firmy świadczy coraz szersze grono klientów – indywidualnych i hurtowych.  Wprowadzenie w 2017 r. na rynek nowego produktu, jakim jest Śmietankówka oleska, spowodowało otwarcie dla Spółdzielni szerszego, krajowego rynku zbytu.

 

stoisko_osm_targi_886

 

Produkty flagowe OSM w Oleśnie to Masło Ekstra z Olesna,  Ser twarogowy półtłusty z Olesna oraz Śmietankówka oleska.


Na stronie internetowej http://osm-olesno.pl/index.php/mapa/ można wyszukać adresy sklepów – partnerów Spółdzielni, w których można kupić produkty OSM.

 

 

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W OLEŚNIE   

ul. Dworcowa 20, 46-300 Olesno

tel.  34 358 24 37  

e-mail: osm@osm-olesno.pl

 

baner_957

 

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
55%
45%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.