Tarczyn pod znakiem inwestycji

Wdrożone i stosowane praktyki w realizacji świadczonych przez tarczyński samorząd usługach, zaowocowały właśnie przyznaniem trzeciego w historii gminy godła Najwyższa Jakość Quality International i wyróżnienia specjalnego – Perły Jakości.

 

 

Gmina Tarczyn, kierowana przez burmistrz Barbarę Galicz, stosuje najwyższe standardy jakościowe w zakresie realizowanych inwestycji i świadczonych usług, wykonując liczne przedsięwzięcia infrastrukturalne i szkoleniowe oraz dbając o jak najwyższy standard życia mieszkańców w zakresie kultury, edukacji, zdrowia, sportu, bezpieczeństwa, ekologii, informatyzacji czy komunikacji. Co więcej, gminę Tarczyn od lat cechują atrakcyjne tereny inwestycyjne i przyjazne nastawienie wobec inwestorów, którzy chętnie lokują tu swój kapitał. Sprzyja temu atrakcyjne położenie Tarczyna w odległości ok. 30 km na południe od Warszawy i przy głównych szlakach komunikacyjnych.


tarczyn_-_foto_800

 

Dzięki konsekwentnym inwestycjom praktycznie cały obszar gminy jest już zwodociągowany, powiększana jest także sieć kanalizacyjna wraz z przyłączami. Na bieżąco modernizowane są również drogi. W ostatnich kilku latach rozbudowane zostały Tarczyńskie Centrum Zdrowia i przedszkole. Powstały liczne, nowoczesne obiekty sportowe, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne. Oddano do użytku nową, wielofunkcyjną siedzibę ośrodka kultury wraz z biblioteką i czytelnią multimedialną. Trwa rozbudowa szkoły podstawowej w Pracach Małych, wraz z budową nowej sali gimnastycznej. W najbliższych planach inwestycyjnych znajduje się modernizacja szkoły podstawowej w Tarczynie.

 

Gmina Tarczyn, realizując wszystkie te inwestycje wykorzystuje środki własne, ale też skutecznie pozyskuje dofinansowanie zarówno z funduszy UE, jak i źródeł krajowych.

 

Maria Leżucha

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Nasze programy
njqi_286
img3_286_2a_286_03
img2_286
pg_2017_286
dm17_286
dp_286_03
Giełda
WIG20
wykres WIG20 w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-02-21 18:59)
WIG 59331.91 +2,08%
WIG20 - -
mWIG40 4883.48 +1,73%
sWIG80 15718.95 +0,66%
Wspierane przez Money.pl
Sonda
DOBRA MARKA - Wskaż najlepszy według Ciebie preparat wzmacniający odporność:
ASCORUTICAL
CERUTIN
CITROSEPT
ECOMER
ISKIAL
MAXILAC C
OEPAROL
RUTIMAX CE
RUTINACEA
RUTINOSCORBIN
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.