Tarnowskie Termy Laureatem Turystycznego Produktu Roku

Tarnowskie Termy Sp. z o o  uczestniczyły w kolejnej edycji programu  Turystyczny Produkt Roku 2018, organizowanego przez redakcję Forum Biznesu.  Podczas Kongresu Turystyki Polskiej w Świdnicy, Pani Anita Stellmaszyk - Prezes Zarządu odebrała nagrodę.

 

termy_gala_5_2000

Foto: Anita Stellmaszyk - Prezes Zarządu Tarnowskie Termy Sp. z o.o.

 

Tarnowskie Termy to wyjątkowy aquapark, (znajdujący się w Gminie Tarnowo Podgórne koło Poznania ), który czerpie wodę ze źródeł geotermalnych, wydobywanych z odwiertu o głębokości 1200 metrów, dostarczającego wodę o temperaturze ponad 45,7 stopni Celsjusza. Tarnowskie Termy, to nowoczesny obiekt, który wraz z elementami zagospodarowania terenu, drogami i parkingiem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą łączy w sobie wiele funkcji, które pozwalają zadbać o wygląd i dobre samopoczucie klientów, oferując im wiele usług w jednym miejscu. Jest to miejsce spotkań, miejsce relaksu i regeneracji sił zarówno dla mieszkańców gminy Tranowo Podgórne jak i dla mieszkańców sąsiednich gmin oraz z całego powiatu poznańskiego.


zdjeciedronkampery_4608

Foto: Tarnowskie Termy Sp.  z o.o.


Spragnieni relaksu odprężą się w wodach termalnych, masowani przez bicze i leżanki wodne.
Tych , którzy pragną aktywniejszego wypoczynku, zapraszamy do basenu pełnego niespodzianek, strumieni i kurtyn wodnych, gdzie z zaskoczenia figlarne małpki wylewają wodę na przechodzących pod palmą gości.


Dla głodnych wrażeń jest zjeżdżalnia multimedialna! Zapewnia ona niesamowite wrażenia. Nasi milusińscy mogą bezpiecznie poświęcić się zabawie w specjalnym brodziku w kształcie statku. To tutaj woda tryska z zaskoczenia, a rodzice i opiekunowie spokojnie mogą przysiąść i obserwować bawiące się pociechy.


Nie zapomnieliśmy również o tych, co chcą sobie popływać. Dla nich dostępne jest 6 torów pływackich na profesjonalnym 25 metrowym basenie sportowym.


_mg_7098_1200

Foto: rekreacja w basenie

Strefa Saun w obiekcie Aquaparku Tarnowskich Term jest miejscem szczególnym, gdzie w ciszy i spokoju można przeżyć niesamowite chwile pełne odprężenia i głębokiego relaksu. W tej strefie znajduje się pięć rodzajów saun: łaźnia turecka, łaźnia aromatyczna, sauna sucha Profi, saunarium Profi, sauna IR na podczerwień, a także sala solna, sala kominkowa. Nie zabraknie tutaj także podgrzewanych leżanek, prysznicy wrażeń czy jacuzzi, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.


Wizyta w Strefie Saun Tarnowskich Term to gwarancja niezapomnianych wrażeń zarówno dla ciała jak i ducha.


Do strefy Saun zapraszamy wszystkich chętnych od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00 – 22:30 w piątki w godzinach od 15:00 – 22:30
W soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00 – 22:30


W soboty również raz w miesiącu odbywają się specjalne rodzinne seanse saunowe. // strefa saun wówczas jest zarezerwowana tylko dla opiekunów z dziećmi (9:00 – 11:00).


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.