Zbiorniki wielkogabarytowe z polietylenu?

Firma Delfin oferuje polietylenowe zbiorniki o pojemnościach od 10 000 do nawet 40 000 litrów! Są dużo trwalsze i bardziej szczelne niż ich betonowe odpowiedniki, a dzięki stosunkowo małej wadze pozwalają zredukować koszty transportu i instalacji.


Zbiorniki DELFIN ZB-M zbudowane są z polietylenowych lekkich modułów, które można zestawiać, tworząc w ten sposób całość o pojemności określonej wymaganiami klienta. Każdy moduł jest monolitycznym odlewem o pojemności 5 000 l z niezależnym włazem.

delfin_7_1372

Można je wykorzystać na wiele sposobów np.:
- do magazynowania wody - jako zbiorniki retencyjne w instalacjach przeciwpożarowych;
- na ścieki socjalno-bytowe;
- jako zbiorniki do separatorów węglowodorów przy parkingach, drogach, lotniskach;
- jako elementy instalacji wodno-kanalizacyjnych np. obudowy przepompowni, zbiorniki do oczyszczalni ścieków;
- w rolnictwie na nawozy płynne, soki kiszonkowe i ścieki rolnicze.

Moduły łączone są w zintegrowany zbiornik w taki sposób, że uzyskujemy podwójne ścianki wewnętrzne, oddzielające poszczególne sekcje zbiornika. Ożebrowany zbiornik wzmocniony jest dodatkowo konstrukcją stalową, zwiększającą jego stabilność i odporność na przemieszczanie się warstw gruntu.

W zależności od przeznaczenia można łączyć moduły w całość poprzez otwory w wewnętrznych ścianach grodziowych lub niezależnie korzystać z poszczególnych sekcji. Stwarza to możliwość np. wyodrębnienia części osadnikowej w postaci jednego modułu bądź jego wielokrotności w zbiornikach przeznaczonych do gromadzenia ścieków bądź odcieków, co zapobiega rozprzestrzenianiu się osadów ściekowych na cały zbiornik.

W przypadku wykorzystania zbiorników DELFIN ZB-M do celów przeciwpożarowych ich specyficzna konstrukcja daje możliwość jednoczesnego niezależnego poboru wody dzięki osobnym włazom. Z kolei opcja z odrębnymi sekcjami pozwala gromadzić substancje różnego pochodzenia w oddzielnych modułach.

---------------------------
O firmie

Delfin
Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej znanych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków, separatorów węglowodorów, separatorów tłuszczów i skrobi, ekologicznych zbiorników na wodę deszczową oraz akcesoriów do systemów oczyszczania ścieków. Kiedy w 1993 roku firma rozpoczynała swoją działalność, była pionierem w branży oczyszczania ścieków na krajowym rynku. Od ponad 22 lat konsekwentnie realizuje strategię dostarczania najwyższej klasy urządzeń z wysokogatunkowego polietylenu, koncentrując się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód.

 

Po więcej informacji zapraszamy na www.delfin-polska.pl

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Nasze programy
njqi_286
img3_286_2a_286_03
img2_286
pg_2017_286
dm17_286
dp_286_03
Giełda
WIG20
wykres WIG20 w money.pl
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2017-05-23 10:59)
WIG 60809.36 -0,35%
WIG20 2332.31 -0,46%
mWIG40 4795.79 -0,15%
sWIG80 16097.76 +0,02%
Wspierane przez Money.pl
Sonda
DOBRA MARKA - Wskaż najlepszą według Ciebie markę dermokosmetyków:
AA
BIODERMA
DERMEDIC
DERMICA
EMOLIUM
EUCERIN
IWOSTIN
OILLAN
PHYSIOGEL
VICHY
INNA
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.