Szkolenia Centrum Edukacji PKF - wrzesień 2021:

PKF_centrumEdukacji_logo1.jpg

Zapraszamy na kolejny cykl szkoleń PKF pod patronatem Forum Biznesu:

Finanse dla niefinansistów - finansowy niezbędnik dla każdego
online 03.09.2021

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi pojęciami, koncepcjami, metodami  i narzędziami wykorzystywanymi w procesie zarządzania przedsiębiorstwem w zakresie analizy finansowej. Uczestnicy na szkoleniu nauczą się prawidłowo oceniać i interpretować kluczowe dane finansowe, a także będą lepiej rozumieć kluczowe procesy w organizacji. Po szkoleniu uczestnicy będą swobodnie poruszali się w świecie terminologii finansów przedsiębiorstwa, co znacznie ułatwi komunikację z działem księgowym i bankami. Badania pokazują, że efektywna komunikacja między menagerami a sektorem finansowym jest jednym z głównych warunków rozwoju biznesu.

Więcej o szkoleniu: link

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu dla biegłych rewidentów i księgowych
 online 09.09.2021

Cel szkolenia:
W ramach szkolenia adresaci zostaną zapoznani z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu w celu prawidłowego realizowania nałożonych na nich obowiązków ustawowych oraz w celu uniknięcia realizowania przez nich transakcji podejrzanych. Szczególnie uwzględnione zostaną zmiany, jakie zostały wprowadzone ustawą z dnia 30 marca 2021 r. o zmianie ustawy
o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu oraz niektórych innych ustaw, która ma na celu implementację Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2018/843 (Dyrektywa V AML).

Więcej o szkoleniu: link

Matematyka biznesowo-handlowa
online 14.09.2021

Cel szkolenia:
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z elementami mającymi wpływ na rentowność sprzedaży. Stworzony przez praktyka program przeprowadzi uczestników krok po kroku, w łatwy i przejrzysty sposób przez obszar myślenia marżą, podstaw rentowności w sprzedaży, pre-ewaluacji  działań handlowych, zwrotu z inwestycji i kosztów finansowania biznesu. Znajomość matematyki biznesowej pozwoli uczestnikom warsztatów efektywniej zarządzać rentownością prowadzonych działań handlowych, świadomie planować portfolio produktów i promocje cenowe, a także zrozumieć jaki jest koszt finansowania każdego biznesu.
Więcej o szkoleniu: link

Excel w finansach poziom 1
Online 15.09.2021

Cel szkolenia:
Szkolenie Excel w finansach jest przeznaczone dla osób zajmujących się finansami, pracujących z dużą ilością danych, odpowiedzialnych za szybkie i efektywnie wykonywanie czytelnych analiz. Szkolenia mają charakter warsztatów, zawierających praktyczne ćwiczenia. Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy będą w stanie zastosować nabyte wiadomości do kreatywnej analizy danych oraz do budowy modeli, dzięki którym podejmowanie decyzji będzie oparte o rzetelne i dokładne dane. Poznanie zaawansowanych technik korzystania z programu Microsoft Excel uczyni codzienną pracę łatwiejszą i bardziej efektywną.

 Więcej o szkoleniu: link

Zobacz wszystkie szkolenia Centrum Edukacji PKF:
Harmonogram - Centrum Edukacji PKF (pkfszkolenia.pl)
Kontakt w sprawie szkoleń:
Katarzyna Szymczyk
Centrum Edukacji PKF
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 570-094-969

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Portal internetowy ForumBiznesu.pl

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.