7 przełomowych technologii baterii kuchennych KWC, które zmieniły zmywanie naczyń

Szwajcarska marka KWC powstała w 1874 roku i do dziś w tym samym miejscu prowadzi swój zakład produkcyjny. Od 2013 marka KWC należy do koncernu Franke, którego specjalnością jest produkcja urządzeń kuchennych - nie tylko baterii, ale także zlewozmywaków, okapów, płyt grzewczych, piekarników oraz blatów kuchennych. Innowacje są siłą napędową marki KWC, która jako pierwsza opracowała baterię z wyciąganą wylewką oraz jako pierwsza wprowadziła na rynek baterię z głowicą ceramiczną. Poniżej przedstawiamy 7 technologii KWC, które zupełnie odmieniły zmywanie naczyń.

 

LUMINAQUA® Advanced Light Technology

Diody ukryte w wylewce baterii efektownie podświetlają strumień wody. Wystarczy nacisnąć przycisk i spektakl świetlny się rozpocznie.

kwc_896

HighFlex

Opatentowana funkcjonalność KWC, czyli giętki wąż, który daje się łatwo wyginać we wszystkich kierunkach, a gdy nie jest używany stabilnie zachowuje swój oryginalny kształt.


TIP CONTROL

Dotykowe sterowanie temperaturą wody przez technologię czujników DDSA®:
aby uzyskać pożądany efekt wystarczy dotknąć wylewki baterii: 1 × zimna (kolor niebieski), 2 × ciepła (kolor pomarańczowy), 3 × gorąca (kolor czerwony).

kwc-zoe-touch-light-pro-resize2_800

TouchControl

Ochrona przed zbytnim nagrzaniem się wylewki: dzięki zastosowaniu właściwej izolacji bateria może zrobić się ciepła, jednak nigdy gorąca.


JETCLEAN

Technologia KWC JETCLEAN® utrudnia osadzanie się kamienia.  Materiał sitka jest tak miękki, że przepływ wody automatycznie otwiera i rozszerza jego otwory, powodując usunięcie osadzającego się kamienia.


TAC - Turn And Clean.

Idealny przy dużej twardości wody. Sitko w bateriach z prysznicem można bardzo łatwo zdemontować i wyczyścić, niepotrzebne są do tego specjalne narzędzia.


TAL - Turn And Lock.

Wygodny przełącznik strumienia. Wystarczy jeden obrót, aby zmienić wodę ze zwykłego strumienia na prysznic.


Innowacyjne technologie są znakiem rozpoznawczym baterii kuchennych KWC, podobnie jak doskonałe wzornictwo, wielokrotnie nagradzane w międzynarodowych konkursach np.: Red Dot Design, IF Product Design Award, Good Design czy German Design Award. Najchętniej wybierane przez klientów modele to KWC LUNA oraz KWC ONO, dostępne w wersji z wyciąganą lub stałą wylewką, także w wersji podokiennej lub flagowy model w ofercie marki KWC ZOE, występująca nie tylko
w wersji stalowej, ale także całkowicie białej lub czarnej.

 

Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.pl

 

 

 

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2017 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Korzystanie z witryny forumbiznesu.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.