MultiKobieta

Rusza cykl spotkań „MultiKobieta XXI wieku”. Inicjatywę współtworzą agencja Andy Hoz i Multibank we współpracy z Kobiecą Siecią Aniołów Biznesu. Pierwsze spotkanie już 12 lutego w Park Hotel Diament w Katowicach.

 

„MultiKobieta XXI wieku” to wyjątkowa przestrzeń dla przedsiębiorczych kobiet. Spotkania mają dać kobietom wsparcie w ich codziennej aktywności zawodowej, ale również w pewnym stopniu na płaszczyźnie prywatnej poprzez wzmacnianie pewności siebie oraz rozwojowych zachowań. Wymiana spostrzeżeń i doświadczeń, oraz wspólne konstruktywne omawianie stojących przed kobietami wyzwań pozwolą pozytywnie wykorzystać drzemiące w nich siły, a tym samym osiągnięć założone cele jak sukces w życiu i biznesie.  

 

MultiKobieta XXI wieku to pewna siebie, znająca swoją wartość, atrakcyjna, przebojowa i inteligentna supermenka w męskim świecie biznesu. To kobieta multizadaniowa zarówno w domu, jak i w pracy. To multiwizjonerka, która wie jak postępować, by osiągnąć sukces w życiu. Na naszych spotkaniach  chcemy pomóc każdej kobiecie stać się właśnie taką „Multikobietą” tłumaczy Emilia Zwiewka, pomysłodawczyni spotkania.

 

Na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 12 lutego br. w Hotelu Diament w Katowicach, poruszone zostaną tematy istoty aparycji w życiu i biznesie. Do udziału w spotkaniu zaproszona została Pani Małgorzata Ruprich – specjalistka do spraw kreowania wizerunku. Podczas warsztatów Panie dowiedzą się w jaki sposób podkreślić swoją sylwetkę oraz jakie obowiązują aktualne trendy w modzie biznesowej.  Pod koniec spotkania wśród uczestniczek zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, między innymi zabiegi medycyny estetycznej, koloryzacji włosów oraz indywidualne zakupy ze stylistką i wizażystką.

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona, a udział bezpłatny !

 

Chętne Panie proszę o potwierdzenie swojej obecności na adres: office@andyhoz.com

W tytule proszę wpisać: Multikobieta Katowice.

Rejestracja trwa do 11 lutego lub do wyczerpania miejsc.

 

Informacje organizacyjne:

Termin: 12 luty 2013 rok

Godzina: 17.00 – 20.00

Miejsce : Park Hotel Diament w Katowicach

Adres: Wita Stwosza 37 

Rejestracja: office@andyhoz.com

 

Kontakt:

Emilia Zwiewka

tel: 784 087 236

 

Prowadząca spotkanie: Małgorzata Ruprich

Ekspert Akademii Kreowania Wizerunku, absolwentka studiów  MBA w Oxford Brookes University- praca dyplomowa w zakresie roli i wykorzystania wizerunku w biznesie. Obecnie wykładowca akademicki, doktorant w jednej ze znanych uczelni. Wykładowca i trener biznesu a także stylizacji sylwetki i analizy kolorystycznej. Ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, prelegent na licznych szkoleniach i konferencjach, publikacje prasowe z zakresu mody.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.