Power Show Olgi Kozierowskiej po raz pierwszy w Katowicach!

"Możesz więcej niż myślisz, że możesz" - pod takim tytułem ruszył pierwszy w Polsce cykl POWER SHOW, dedykowany kobietom. Obejrzy go prawie 3000 kobiet w całej Polsce.  W Katowicach, Olga Kozierowska po raz pierwszy zagości 21 października w Cinema City Silesia (Facebook). Będzie to pierwsze tego rodzaju wydarzenie dla kobiet w regionie!

 

 

 

ps-fanpagekatowice_1200_01

 

Power Show, to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera i promuje kobiety w biznesie. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie związane są z rozgłośnią radiową ZET CHILLI.

 

Podczas każdego z Power Show, uczestniczki m.in dowiedzą się jak działać mimo lęku, okiełznać powstrzymywacze, wymyślać się na nowo, trwale się motywować i w efekcie odnaleźć swoje miejsce na ziemi, takie, które jest miejscem szczęśliwym. Nie zabraknie humoru, wzruszenia i zastrzyku energii.

 

„Od lat staram się, jak umiem najlepiej, motywować kobiety do tego by nie bały się sięgać po złoto,  stały się motorem zmiany biorąc odpowiedzialność za swoje szczęście. Cykl Power Show, to kolejny krok w realizacji mojej życiowej misji” – mówi pomysłodawczyni akcji Olga Kozierowska. 

 

Do grudnia wydarzenia będą się odbywały w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Rybniku, Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu. Od nowego roku Olga Kozierowska i Gabi Drzewicka odwiedzą kolejne miasta, m.in. Wrocław, Łodź, Kraków, Lublin czy Szczecin.

 

Organizatorzy:  Sukces Pisany Szminką i Radio ZET CHILLI.  

Partner specjalny: NEW AGE MEDIA

Partnerzy strategiczni: PZU ZDROWIE i GROUPON.

Bilety:  www.groupon.pl/powershow.

Więcej: www.sukcespisanyszminka.pl/powershow


Już 4 listopada Sukces Pisany Szminką w Toruniu, a 6 listopada w Bydgoszczy!

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
57%
43%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.