Nowe horyzonty sukcesu

 

czachorowski_najnowelogo_559

 

Przedsiębiorstwo Handlowe Andrzej Czachorowski od 1995 r. specjalizuje się w konfekcjonowaniu i sprzedaży jaj spożywczych oraz opakowań jajczarskich. Jako certyfikowany dystrybutor jest aktywnym podmiotem na rynku europejskim.

 

Na przestrzeni tych 18 lat firma nieprzerwanie inwestuje w swój rozwój. W tym czasie powstał nowoczesny zautomatyzowany magazyn, w którym w kontrolowanych warunkach przechowywane są pozyskane od producentów i dostawców jaja. Unowocześnienie form dystrybucji i organizacji pracy pozwoliło wejść szerokim frontem na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Oprócz ogólnie dostępnych jaj klatkowych, oferowane są produkty Premium: jaja ekologiczne, z wolnego wybiegu, ściółkowe, „Vita jaja” ze zwiększoną zawartością witaminy E. W bogatej ofercie jest również proszek jajeczny.

 

 czachor1_519

Jaja od Zielononóżki Kuropatwianej z wolnego wybiegu

 

Zakład jest pod stałym nadzorem Inspektoratu Weterynaryjnego oraz innych służb i urzędów. Posiada wszelkie pozwolenia i certyfikaty, niezbędne do prowadzenia działalności. – Współpracujemy ze sprawdzonymi oraz certyfikowanymi fermami, będącymi, podobnie jak nasz zakład, pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Gwarantujemy naszym odbiorcom towar pewny, zawsze  świeży i najwyższej jakości. Naszymi odbiorcami są zarówno duże sieci handlowe, lokalne sklepy, restauracje, hotele, przedszkola, szkoły i inne placówki użyteczności publicznej mówi Andrzej Czachorowski, właściciel firmy.

 

   czachor2_365

Jaja od kur z chowu ściółkowego

Z biegiem lat, Firma Czachorowski stała się rozpoznawalną marką, nie tylko w kraju, ale i poza granicami. Ostatnie lata były bardzo owocne, jeśli chodzi o rozwój firmy. Mimo światowego kryzysu, zanotowano  wzrost exportu i sprzedaży krajowej.  Wysokie uznanie konsumentów, odzwierciedlają licznie zdobywane nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. Ekolaur 2008 oraz złote godła Najwyższa Jakość Quality International 2010, 2011 i 2012 i 2013 r. We wrześniu ub. r. kapituła tego konkursu uhonorowała Przedsiębiorstwo, jako wielokrotnego Laureata, statuetką Perła QI. pera_qi_small_435_01

  

czachor3_681

 Jaja od kur karmionych paszą bez GMO z chowu ściółkowego 

 

Kolejnym niewątpliwym sukcesem minionego roku był  pozytywny wynik kontroli inspektorów UE, w odniesieniu do ekologicznego charakteru naszej działalności. Wizytowało nas trzech przedstawicieli Komisji Europejskiej. Delegacji towarzyszyły osoby z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz Głównego Lekarza Weterynarii wraz z reprezentacją jednostki certyfikującej - Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Wizytacja wypadła pomyślnie, o czym świadczą pisemne podziękowania z Ministerstwa Rolnictwa. Mogę zapewnić, że ze swej strony nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów, zapewniając najlepszą obsługę i zawsze świeże produkty – podsumowuje Andrzej Czachorowski.

 

 

zlote_godlo_2013_small_336

  

Janusz Koralewski

 

czachor4_632

Jaja od kur hodowanych na wolnym wybiegu

Tagi: Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
47%
53%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.