Wiesz, jak powstają lofty? Zobacz i zdobądź rabat

Chcesz zobaczyć, jak powstają unikatowe na skalę Polski lofty i mieszkania inspirowane loftami? W najbliższy czwartek (06.02) odwiedź budowę Nowej Papierni i poczuj klimat nowoczesności przenikającej się z XIX-wieczną historią. Dodatkowo przy zakupie mieszkania można liczyć na rabat nawet do 27 tys. zł.

 

To okazja, żeby zobaczyć, jak mury dawnej fabryki papieru na Przedmieściu Oławskim przekształcają się w przestronne i nowoczesne lofty, a obok wyrasta zupełnie nowy, niepowtarzalny budynek z mieszkaniami w klimacie loftów. W czwartek 6 lutego w godzinach od 12:00 do 20:00 Nowa Papiernia zaprasza mieszkańców do biura przy ul. Kościuszki 116-118 na kontynuację swoich „Postanowień noworocznych”.

 

Na własne oczy

 

Wszyscy chętni obejrzą budowę Nowej Papierni i budynku New Line. Na miejscu będzie można poczuć atmosferę XIX-wiecznych ceglanych murów, przenikającą się tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami, a także spotkać się z doradcami kredytowymi renomowanego biura Notus, którzy pomogą sprawdzić zdolność kredytową. Przedstawiciele Nowej Papierni zaprezentują inwestycję New Line, udowadniając, że te oryginalne mieszkania inspirowane loftami – aby być atrakcyjnym miejscem do mieszkania - nie muszą mieć ani bardzo dużego metrażu, ani wygórowanej ceny. A klienci mogą także liczyć na duże zniżki. - Zapraszamy mieszkańców, żeby sami przekonali się o wyjątkowości Nowej Papierni. Lofty i mieszkania inspirowane loftami to unikaty na skalę Polski. Mają wysokie stropy, a ich mieszkańcy poczują, że żyją w nietypowej i dobrze naświetlonej przestrzeni – mówi Ewa Piechota, marketing manager Nowej Papierni.

 

new_line_wnetrze_2_640

 

W wyjątkowej ofercie firmy znalazł się bogaty wybór mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych w budynku New Line. Ceny zaczynają się już od 298 tys., a rabaty sięgają nawet 27 tys. zł. Klienci mają zagwarantowaną aranżację mieszkania w konsultacji z architektem wnętrz, bogaty wybór materiałów wykończeniowych (beton dekoracyjny, kilkadziesiąt różnych wzorów podłóg, cegłę w 45 odsłonach) oraz montaż. Wszystko w cenie mieszkania.

 

Nowa jakość

 

W specjalnej ofercie dostępnej tylko w czwartek jest sześć mieszkań. Wśród nich studio o powierzchni 46 m kw. na pierwszym piętrze budynku New Line. Jego otwarty układ daje ogrom możliwości. Przyszły właściciel może przearanżować mieszkanie na układ dwupokojowy, a wysoki strop i wysokie na 2,2 m okna z ekspozycją w kierunku południowym wciąż będą gwarancją poczucia wolnej przestrzeni.

 

Inna propozycja to trzypokojowy lokal o powierzchni 58 m kw. położony na piątym piętrze. Mieszkanie ma funkcjonalny, dwustronny układ pomieszczeń z ekspozycją okien zarówno w kierunku południowym, jak i północnym (z widokiem na zielone patio przed budynkiem). Mieszkanie ma dwa balkony, a jego dużym atutem jest wysokość - 3,1 m, oraz okna wysokie na 2,2 m.

 

- W takich wnętrzach mamy poczucie, że oddychamy. I mieszkanie wcale nie musi mieć ogromnej powierzchni, najważniejszy wyznacznik to wysoki sufit oraz duże okna, które dają dobre nasłonecznienie mieszkania. To gwarancja nowej jakości życia – mówi Ewa Piechota.

 

W czwartek 6 lutego mieszkańcy będą mogli zobaczyć budowę Nowej Papierni, obejrzeć projekty gotowych mieszkań oraz materiałów wykończeniowych. Tego dnia można też liczyć na duże zniżki.

 

 

Więcej informacji

Nowa Papiernia to kompleks dwóch budynków po wybudowanej w 1889 roku fabryce papieru. Właśnie tutaj, w podwórzu przy ul. Kościuszki 142 we Wrocławiu, powstają nowoczesne i przestronne lofty. Wnętrza dawnego zakładu przemysłowego – wysokie, wybudowane z czerwonej cegły – idealnie nadają się na lofty, w których będzie można poczuć klimat historii przenikającej się z nowoczesnością. W tym samym podwórzu od podstaw realizowany jest budynek New Line, w którym znajdą się wysokie mieszkania inspirowane loftami. Wnętrza będą równie przestronne, a stropy wyżej niż w typowych mieszkaniach. Pierwsze lofty Nowej Papierni będą gotowe w połowie 2014 roku. Mieszkania w budynku New Line zostaną oddane do użytku pod koniec 2014 roku.

Tagi: Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
56%
44%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.