EIB SA

eib_baner_245_463_685

 

 

EIB to broker ubezpieczeniowy będący ekspertem w budowaniu i aranżowaniu na rzecz swoich Klientów specjalistycznych programów ochrony interesów majątkowych.


Dbałość o najwyższe standardy w obszarze wiedzy i relacji z Klientem, sprawiła, że marka EIB stała się synonimem najwyższej jakości wśród przedstawicieli rynku ubezpieczeniowego w Polsce. Od 20 lat jesteśmy doradcą największych przedsiębiorstw branż sektora przemysłu, handlu i usług. Zróżnicowane potrzeby naszych Klientów są dla nas inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań i ciągłego doskonalenia standardów. Chronimy majątek wart ponad 100 mld zł oraz zdrowie i życie ponad 75 tys. osób, co czyni z nas jednym z największych partnerów polskich zakładów ubezpieczeń. Wyzwania stawiane nam przez dynamicznie rozwijający się rynek oraz rosnące potrzeby Klientów są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju.

Tym co wyróżnia nas dzisiaj na rynku jest:


DOŚWIADCZENIE - unikalne na rynku. EIB aranżuje ochronę dla największych grup kapitałowych, negocjuje warunki ubezpieczenia kluczowych polskich inwestycji oraz likwiduje szkody o charakterze katastroficznym. Jesteśmy również ekspertem w zakresie stosowania Ustawy Prawo Zamówień Publicznych w kontraktowaniu usługi ubezpieczenia.


LUDZIE - przewagę konkurencyjną budujemy w oparciu o naszych pracowników rekrutowanych spośród najlepszych studentów polskich uczelni, doświadczonych praktyków ubezpieczeń oraz inżynierów. Nasz zespół liczy obecnie ponad 100 osób.


ZESPOŁOWA OBSŁUGA KLIENTA - każdy Klient obsługiwany jest przez zespół specjalistów, tworzony specjalnie dla niego spośród osób posiadających doświadczenie i wiedzę w obsłudze danej branży. Stałe wsparcie zapewniają nasi radcowie prawni, specjaliści do spraw zamówień publicznych, pracownicy Biura Ubezpieczeń na Życie.


ZAAWANSOWANIE TECHNOLOGICZNE - kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie narzędzi informatycznych do specyfiki naszej pracy i potrzeb Klienta. Uruchomiliśmy platformę informatyczną umożliwiającą Klientom stały wgląd w ich polisy i szkody (EIB IMS), pracujemy w środowisku Lotus-Notes oraz Blacberry, zapewniając możliwość kontaktu z nami, zawsze, kiedy jest to potrzebne.


POLISA OC - ponosimy pełną odpowiedzialność za naszą pracę. Dysponujemy polisą odpowiedzialności cywilnej z jedną z najwyższych w Polsce sum gwarancyjnych w wysokości 40 000 000 euro. Dotychczasowy przebieg naszej polisy jest bezszkodowy.


CERTYFIKATY - jako pierwszy broker w Polsce uzyskaliśmy certyfikat ISO/IEC 27001 - normę wprowadzającą wysokie wymogi w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa informacji. Pracujemy także zgodnie z normą ISO 9001, która potwierdza jakość naszych usług.


Więcej na
www.eib.com.pl

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.