Yups! - zawsze razem

Poszukując modnych ubrań, które trafią w gusta nastolatek, kobiet ceniących klasyczny styl i miłośniczek nowoczesności, nie sposób obojętnie przejść obok salonów Yups! W każdym ze sklepów marki znajdziemy przygotowywane zgodnie z wiodącymi trendami dwie kolekcje – damską i młodzieżową, które stanowią swoiste kompendium stylizacji dla danego sezonu.Produkty sygnowane logiem Yups! są nie tylko wykonane z dobrych jakościowo materiałów, ale również przystępne cenowo.


yups_1_667yups_5_750yups_7_750_01

 

Obok ubrań, w ofercie sklepów znajdziemy również buty oraz ciekawe dodatki, które znajdą swoje zwolenniczki zarówno wśród  kobiet ceniących tradycyjne wzornictwo, jak i nastolatek, dopiero zaczynających swoją przygodę z modą.


Oprócz sklepów stacjonarnych w ubrania Yups! możemy zaopatrzyć się z pomocą serwisu internetowego www.yups.pl. Dostępny w nim asortyment zawiera najnowsze kolekcje, przeceny  oraz oferty specjalne.


yups_3_667 yups_6_750_01yups_2_667


dm_2015_small_236_03

 

 

Dbałość o zadowolenie swoich  klientek i jakość oferowanych produktów zaprocentowała, w tym roku sieć salonów Yups! została nagrodzona tytułem Dobra Marka- 2015 – Jakość, Zaufanie, Renoma.  Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym brandom w naszym kraju.

 

 

 

 

---------------------------------------------------
Salony Yups!

 
yups_200Yups! jest marką obecną w Polsce od około 15 lat,  właścicielem sieci jest Planeta Mody Sp. z o.o.,  firma ze 100 proc. kapitałem polskim.


Obecnie sieć salonów  liczy 55 sklepów  oraz serwis internetowy www.yups.pl. Punkty stacjonarne znajdują na terenie całego kraju. Część z nich to salony firmowe, jednak zdecydowana większość to salony franczyzowe, powstałe dzięki zaangażowaniu i dobrej współpracy z najlepszymi parterami na rynku.


Właściciel marki stawia na dalszy rozwój sieci sprzedaży, dlatego też aktywnie poszukuje kolejnych franczyzobiorców, którzy chcieliby rozpocząć bądź kontynuować swoją przygodę w branży odzieżowej.

Więcej informacji na: planetamody.com.pl

 

oprac. mb

Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.