C-BORG Food – ciepły posiłek, gotowy w kilka minut, w każdych warunkach

W czasie wypraw turystycznych, wyjazdów czy podczas długich godzin w pracy nie zawsze mamy możliwość przygotowania ciepłego posiłku. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem będzie C-borg Food - gotowe, pełnowartościowe danie, dostępne w samopodgrzewającej się puszce. Reakcja, która zachodzi wewnątrz opakowania, pozwala na szybkie i bezpieczne podgrzanie jedzenia bez użycia wody, ognia, prądu czy gazu.
 

    
To nowość na rynku, wprowadzona przez firmę C-borg
puszka_kurczak_cmyk_747Company. Wysokiej jakości gotowe dania dostępne są w trzech wersjach smakowych: gulasz wieprzowy z kaszą i grzybami, kurczak z warzywami w ryżu oraz gulasz wołowy z kaszą. To pełnowartościowe posiłki, przygotowane ze 100 proc. polskiego mięsa, kaszy lub ryżu oraz warzyw, pochodzących od polskich rolników. Nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani polepszaczy. Dzięki temu, samopodgrzewające się dania C-borg Food to pierwszeństwo dla naturalnych składników poddanych procesowi pasteryzacji, które stanowią zdrowy, pełnowartościowy posiłek.

Produkty polskiego przedsiębiorstwa wyróżnia także innowacyjna metoda ich pakowania oraz łatwy sposób przygotowania. Dania zostały umieszczone w specjalnych puszkach, przystosowanych do natychmiastowego podgrzewania bez użycia wody oraz zewnętrznych źródeł energii – takich jak prąd czy gaz.

Jak to działa?

Aby przygotować gorące danie, wystarczy zdjąć z puszki plastikowe wieczko, a następnie
przy użyciu specjalnego szpikulca, dołączonego do opakowania, przebić wszystkie pięć otworów, znajdujących się w górnej części puszki. Trzeba pamiętać, żeby zamieszać zawartość, co pozwoli na równomierne podgrzanie posiłku. Maksymalnie po 6-11 minutach pełnowartościowe danie C-borg Food będzie ciepłe i gotowe do spożycia.

3puszki_hires_cmyk_895

 

Produkty C-borg Food należą do grupy dań gotowych nowej generacji tzw. selfheating meals, czyli dań samopodgrzewających się. Takie rozwiązanie gwarantuje szybkie i łatwe przygotowanie gorącego, pełnowartościowego posiłku zaledwie w kilka minut, niezależnie od panujących warunków.


 

 

 

Smaczne i naturalne!

Danie C-borg Food dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych i jest idealnym rozwiązaniem w trakcie podróży, górskich wędrówek, rejsów, na biwaku, a także podczas długich godzin, spędzonych w pracy. Nie zawiera chemicznych dodatków, dlatego jest polecany jako idealny prowiant turystyczny, survivalowy, a także przez sportowców - jako posiłek okołotreningowy (duża zawartość białka i węglowodanów).  Produkt jest już dostępny w sprzedaży internetowej – zarówno w sklepach turystyczno-survivalowych, jak i w tych ze zdrową żywnością.


 
                                                                                                           Michał Gryt


allheroes-b1-poster_839

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
51%
49%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.