Światowa nowość: rewolucyjne schody strychowe z najlepszym współczynnikiem izolacji cieplnej na rynku

 

Największy producent schodów strychowych Dolle A/S z Danii, wprowadził na rynek schody strychowe z najlepszym współczynnikiem izolacji. Nowe opatentowane schody strychowe  Click Fix®  są innowacją na skalę światową, która zrewolucjonizuje rynek schodów strychowych.

 

Trzy elementy przyczyniają się do tego, że schody Click Fix® są absolutnie unikatowym produktem:

 

Najlepszy współczynnik izolacji na rynku

W schodach Click Fix®  strata ciepła została zredukowana o 36 %. Przez co osiągnięty został najlepszy współczynnik izolacji na rynku. Jest on wynikiem zastosowania klapy składającej się wyłącznie z  wysokojakościowego materiału izolacyjnego.

Jednocześnie w schodach tych zastosowana została podwójna uszczelka zapewniąca lepszą szczelność. Osiągnięta została 4 klasa szczelności według DIN EN 12207. Wynik te jest odpowiednikiem testu 600 Pa i jest od 10 razy wyższy od test Blower Door.

 

Szybki montaż

Skrzynia, klapa oraz drabinka w schodach Click Fix® montowane są ze sobą w trzech prostych krokach na zasadzie zatrzasku. Dzięki temu czas montażu skraca się o więcej niż 40%.

 

Niska waga

Schody ClickFix® ważą 8 kg mniej od porównywalnych schodów strychowych, co odpowiada  redukcji wagi o 25%. Ta zmiana pozwala na montaż schodów przez jedną osobę.

Wszystko to sprawia, że schody Click Fix® są łatwiejsze w obsłudze niż wszystkie inne produkty na rynku. Ponadto, żadem z elementów schodów Click Fix®, nie waży więcej niż 11 kg ,co wyklucza trudne i ciężkie podnoszenie podczas montażu.

 

Schody Click Fix ®,  oznacza również oszczędność dla montażystów. Dzięki  mniejszej wadze oraz przez to, że ich montaż praktycznie nie wymaga użycia narzędzi, schody te przez co mogą być montowane przez jedna osobę, a zatem nie ma potrzeby zatrudnienie drugiego pracownika.

 

Dodatkowo, opatentowany system łączenia elementów na zatrzask, skraca czas montażu o 20-30 minut.

 

clickfix_56_silver_2834

 

Redukcja utraty ciepła o 36% w schodach Click Fix® została obliczona w oparciu o  schody  Profi firmy Dolle, które należą do najlepiej izolowanych tradycyjnych schodów strychowych  na rynku.

W porównaniu z tradycyjnymi schodami o grubości klapy 26 mm, redukcja utraty ciepła sięga 77%.

 

Właściciele domów, świadomi oszczędzania energii otrzymają zupełnie nowe rozwiązanie w postaci Click Fix.

 

Schody strychowe stanowią zwykle najsłabsze ogniwo, jeżeli chodzi o wymagania izolacyjne w nowych domach. Alternatywnym rozwiązaniem jest wprowadzenie na rynek schodów Click Fix, w którym zamiast zastosowania drewna, klapa jest całkowicie wykonana z wysokiej jakości  materiału izolacyjnego.

 

Te rewolucyjne schody strychowe, są wynikiem innowacyjnego procesu rozwoju, w który włączeni zostali końcowi użytkownicy. Firma Dolle A/S skupiła się na polepszeniu możliwości izolacyjnych klapy, dzięki czemu produkt ten nie jest już słabym ogniwem w kwestii ocieplenia budynku.

 

Tagi: Polska,Świat
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.