LAPP KABEL Laureatem Złotego Godła QI

 

lapp_kabel_rgb_500Lapp Kabel jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. Polski oddział firmy został nagrodzony tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2014.

 

 

W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar LAPP wynalazł pierwszy produkowany na skalę przemysłową przewód sterowniczy – ÖLFLEX®. Dzisiaj nasze kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej produkcji maszyn i urządzeń, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i in. dziedzinach elektrotechniki. Nasze wyroby powstają głównie w 17 własnych zakładach produkcyjnych umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40 tys. różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z naszych magazynów. Siatka dystrybucyjna to obecnie ponad 40 firm własnych oraz kilkadziesiąt przedstawicielstw, które zapewniają bliskość i łatwą dostępność naszych produktów na wszystkich kontynentach.

lapp_zewnetrzne_1_600

Polski odział firmy Lapp Kabel Sp. z o.o. powstał w 2000 roku. Od samego początku działalności kierowaliśmy się jasnymi zasadami. Stawialiśmy na kompetencje naszej kadry, doskonały serwis i partnerstwo z naszymi odbiorcami. Dziś można powiedzieć, że ta strategia i konsekwencja w działaniu przyniosły sukces. Grono znakomitych klientów, uznanie niezależnych gremiów skutkujące prestiżowymi nagrodami, a przede wszystkim niezawodność aplikacji, w których zastosowano nasze wyroby - pozwalają nam spojrzeć z dumą na miniony okres. W chwili obecnej nasza firma dysponuje jednym z najnowocześniejszych systemów logistycznych, pozwala to usatysfakcjonować nawet bardzo wymagającego klienta.

 

Firma Lapp Kabel Polska działa na rynku od 14 lat, przez cały ten okres pracowaliśmy nad umocnieniem wizerunku i rozpoznawalności marek grupy. Uzupełnieniem naszej mocnej, dobrze ugruntowanej pozycji była budowa na terenie Podstrefy Ekonomicznej Wrocław – Kobierzyce, własnej siedziby oraz magazynu.

 

Podstrefa Wrocław-Kobierzyce to tereny inwestycyjne o powierzchni ponad 410 hektarów położone w (gmina Kobierzyce pod Wrocławiem na Dolnym Śląsku). Obszar zarządzany  jest przez oddział ARP SA we Wrocławiu i stanowi część Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

lapp021_600

Nowy budynek biurowy oraz hala magazynowa Lapp Kabel Polska zostały zaprojektowane przez Biuro Projektowe i Architektoniczne Kuryłowicz & Associates. Siedziba utrzymana jest w nowoczesnej, jasnoszarej kolorystyce z akcentem koloru pomarańczowego. Hala o powierzchni 4,3 tys. m2 ma 11 m wysokości oraz składowość 2016 miejsc paletowych, a powierzchnie biurowe to 1,5 tys. m2.

mlapp002_600

- Firma Lapp Kabel sp. z o.o podjęła decyzję o zmianie siedziby z powodów ściśle merytorycznych. W poprzedniej lokalizacji osiągnięty został limit zatrudnionych osób, jak również powierzchni magazynowej. Chcąc cały czas poprawiać nasze wskaźniki, a tym samym nasz priorytet - satysfakcję klienta, mogliśmy podjąć tylko jedną decyzję. - zaznacza Leszek Stępnicki, Prezes Zarządu Lapp Kabel Polska - Inwestycja przede wszystkim przynosi korzyści naszym klientom. Nowoczesny park maszynowy, a także powierzchnia i technologia dopasowana do naszych potrzeb pozwala spokojnie spojrzeć w przyszłość. Dzięki nim serwis, z którego słynie firma Lapp dalej będzie naszym atutem. Natomiast doskonałe położenie pozwala nam na niezakłóconą współpracę z przewoźnikami i gwarantuje terminowość dostaw. Ostania choć nie najmniejsza zmiana, to znacznie lepsze środowisko pracy, a jak powszechnie wiadomo zadowolony personel to zadowolony klient.- dodaje.

 

W chwili obecnej na terenie podstrefy realizowane są inwestycje wielu firm zagranicznych np. Philips LCD, LG Electronics, LG Chem, LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o.  i.in.


Istotnym elementem filozofii Lapp Kabel są wartości jakimi staramy się zawsze kierować w naszej pracy. Orientacja na klienta i sukces, innowacyjność oraz poszanowanie rodziny to podstawa naszej codziennej pracy.


gold_qi_2014_576

Nazwa ÖLFLEX® jest już synonimem jakości doskonale rozpoznawanym przez rzesze techników i inżynierów pod różnymi szerokościami geograficznymi. Jakość oraz rozwój zapewnia nam własny dział badań i rozwoju oraz centrum testowe, w którym surowej ocenie  poddaje się zarówno materiały stosowane do produkcji, jak i te gotowe. Dzięki  naciskowi jaki przykładamy do zapewnienia jakości, nasze wyroby są niezawodne, a ich czas życia, nawet w najbardziej wymagających warunkach, jest relatywnie długi. Przewód ÖLFLEX® HEAT 125 SC został nagrodzony Złotym Godłem QI.


 

lapp_kabel_rgb_500

Oferujemy: wielożyłowe przewody sterownicze, zasilające i pomiarowe, giętkie, odporne na oleje, niską i wysoką temperaturę, ekranowane i w pancerzu stalowym, w różnych izolacjach. Osprzęt elektroinstalacyjny i montażowy: węże osłonowe, dławnice kablowe, złącza przemysłowe, systemy oznaczeń.


Nasze marki:

 

- przewody ÖLFLEX® i UNITRONIC®
- węże osłonowe SILVYN®
- dławnice kablowe SKINTOP® i SKINDICHT®
- systemy oznaczeń FLEXIMARK®
- złącza przemysłowe EPIC®
Jesteśmy także reprezentantem na rynku polskim producenta prowadnic łańcuchowych
BREVETTI STENDALTO Spa


Lapp Kabel Sp. z o.o.   

ul. Profesjonalna 1, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce

Tel. 71 330 6 300, fax. 71 330 6 306  

www.lapppolska.pl, info@lapppolska.pl


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.