LoVo wzbogaca ofertę dla Klientów biznesowych

Grupa LoVo poszerzyła swoją ofertę usług dla polskiego biznesu o dostęp do sieci Internet w technologii xDSL pod nazwą LoVo DSL.

 

Grupa LoVo, będąca prężnie rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym, pozyskuje coraz więcej Klientów w całej Polsce. Dzięki rozwojowi własnej infrastruktury telekomunikacyjnej oraz nawiązywaniu współpracy z innymi operatorami, ciągle poszerza portfolio swoich usług głównie w obrębie telefonii stacjonarnej oraz usług internetowych. Na bazie umów w zakresie udostępnienia łączy abonenckich poprzez węzły sieci telekomunikacyjnej, zasięg terytorialny sieci LoVo obejmuje już lokalizacje firm w całej Polsce.  Aktualnie oferta biznesowa LoVo została poszerzona o świadczenie usług dostępu do Internetu w technologii xDSL w skali całego kraju. Z oferty mogą skorzystać szczególnie małe i średnie przedsiębiorstwa, dla których liczy się atrakcyjna cena usługi, a także jej dobra jakość.

 

Czego oczekuje Klient biznesowy?

 
Klienci biznesowi to segment Klientów bardzo wymagających. Oczekują od swoich dostawców usług najwyższej jakości w dobrej cenie. Liczy się także konkurencyjność ofert, bo Klient lubi mieć wybór. Coraz ważniejsza staje się także indywidualna obsługa sprzedażowa i posprzedażowa, elastyczne podejście do Klienta oraz partnerstwo biznesowe. Grupa LoVo, która od wielu lat świadcząc usługi telekomunikacyjne, zdobyła wysoką pozycję i doświadczenie, dzięki któremu jakość usług idzie w parze z atrakcyjnymi cenami, a obsługa Klienta osiągnęła najwyższy poziom.

marcin_krasnodbski_dyrektor_sprzeday_grupy_lovo_200

 

„W naszym biznesie chodzi o to, żeby Klient kupując usługę zawsze otrzymał najwyższą jakość produktu w relatywnie niskiej cenie, a sama realizacja uruchomienia usługi przebiegła szybko i skutecznie. Dlatego też utrzymujemy konkurencyjne oferty, rozszerzamy usługi o dodatkowe funkcjonalności oraz zwiększamy zasięg terytorialny. Wprowadzając usługi internetowe w technologii xDSL, możemy obecnie podłączyć usługi w każdej polskiej firmie. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, iż nieustannie staramy się utrzymywać stały kontakt z Klientem i odpowiadać na jego oczekiwania. W ten sposób zdobywamy coraz więcej zadowolonych Partnerów, dzięki którym i dla których istniejemy i wciąż rozwijamy naszą ofertę.” – mówi Marcin Krasnodębski, Dyrektor Sprzedaży Grupy LoVo.

 

 

 

Internet dla firm LoVo DSL?


Grupa LoVo swoją nową usługę dostępu do sieci Internet LoVo DSL, kieruje przede wszystkim do małych i średnich firm. Segment SOHO wymaga rozwiązań niedrogich, ale jednocześnie kompleksowych. Cena usługi LoVo DSL zaczyna się już od 39,90 zł za miesiąc, co jest bardzo niewielkim wydatkiem za łącze z siecią Internet. Dodatkowymi korzyściami jakie zapewnia LoVo to już wyżej wspomniana obsługa Klienta i kompleksowość. A jeśli Klient zdecyduje się nie tylko na Internet od LoVo, ale również na liczne usługi dodatkowe, to będzie w stanie wynegocjować bardzo dobre warunki umowy na pakiet usług.


Technologia xDSL

 
Technologia xDSL jest obecnie najbardziej popularną technologią dostarczania usług internetowych zwłaszcza dla użytkowników biznesowych. Obecnie w naszym kraju korzysta z niej ok. 80% polskich firm. Technologia xDSL (Digital Subscriber Line) charakteryzuje się przede wszystkim bardzo niską awaryjnością usługi. Zalety Internetu DSL to także bardzo szeroki zasięg (obecnie ok. 70% powierzchni kraju), wysokie parametry przepustowości, krótki czas instalacji czy stała adresacja IP.

 

Grupa LoVo

Grupa LoVo działała w branży nowoczesnych usług telekomunikacyjnych na rynku ogólnopolskim i międzynarodowym. Operator świadczy usługi dla biznesu w zakresie połączeń telefonicznych oraz dostępu do Internetu. W ofercie posiada także usługi takie jak: wirtualna centrala telefoniczna (LoVoX), usługi kolokacji, oprogramowania softwarowe czy system analityczny monitorujący skuteczność ogłoszeń i reklam (ePASO).
LoVo posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej świadcząc usługi także dla operatorów, resellerów. Grupa dynamicznie się rozwija, bazując na innowacyjnych, zaawansowanych  technologicznie, niezawodnych rozwiązaniach.


Źródło: Grupa LoVo

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
53%
47%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.