Net Credit ugruntowuje pozycję lidera w sektorze pożyczek online

Polscy klienci po raz kolejny docenili najwyższą jakość usług świadczonych przez Net Credit. W badaniu przeprowadzonym przez Pozyczkaportal.pl na grupie 50 tysięcy osób firma okazała się najlepsza w kategorii „Najczęściej wybierana pożyczka online”.


Statystyczny klient korzystający z internetowej oferty pozabankowych instytucji finansowych jest kobietą (58% badanych osób), ma pomiędzy 25 a 35 lat (43%), najchętniej zaciąga pożyczkę w poniedziałek (18%) na swoim komputerze (72%). Najpopularniejszą formą pożyczki jest chwilówka (67%), a została zaciągnięta w Net Credit.


Jesteśmy bardzo dumni z wyników przeprowadzonych badań. Pokazują one, że realizowana przez nas strategia bazująca na budowaniu długofalowych i pozytywnych relacji z pożyczkobiorcami, przynosi efekty. Wszystkich naszych Klientów traktujemy indywidualnie i każdorazowo staramy się w racjonalny sposób dobrać pożyczkę pod kątem ich potrzeb i możliwości finansowych – mówi Piotr Kaczmarski, dyrektor operacyjny Net Credit. – Klienci dostrzegają w nas wiarygodnego partnera, do którego warto wracać. Wyniki badań udowadniają, że tak rzeczywiście się dzieje, czego najlepszym przykładem jest pozycja lidera w sektorze pożyczek online wśród instytucji pozabankowych – tłumaczy.

 

W Polsce w ramach FinaBay działają dwie marki. W 2011 roku FinaBay rozpoczęła działalność w Polsce pod szyldem Net Credit. W 2013 r. koncern uruchomił firmę INCREDIT – pierwszą na rynku ofertę pożyczki z możliwością spłaty w ratach. FinaBay posiada obecnie oddziały, w sześciu krajach Europy: Łotwie, Polsce, Czechach, Rosji, Danii i Gruzji. Na przestrzeni kolejnych miesięcy wchodzi na dwa nowe rynki: Hiszpanii i Meksyku.

 

----------------------------------------------------------

netcredit_logo_600_01FinaBay (w Polsce działająca pod szyldem Net Credit oraz INCREDIT) to międzynarodowa firma z siedzibą na Łotwie, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych przez Internet. Zatrudnia ponad 300 pracowników na rynku polskim, gruzińskim, rosyjskim, duńskim, czeskim oraz łotewskim. Łączny kapitał udzielonych pożyczek przekracza 130 mln EUR. Net Credit rozpoczęło swoją działalność w Polsce na początku grudnia 2011 roku. Firma jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, oraz aktywnym promotorem Kodeksu Dobrych Praktyk, tym samym wspierając uczciwe i bezpieczne pożyczanie.

Więcej informacji o firmie i usługach na stronie internetowej www.netcredit.pl oraz www.finabay.com.

 

Kontakt dla mediów:

Anna Drzewiecka
Public Dialog
a.drzewiecka@publicdialog.pl
tel. +(48 22) 100 68 12
kom. +48 535 009 574

             

Marek Czarski
Public Dialog
m.czarski@publicdialog.pl
tel. (+48 22) 100 68 12
kom. +48 531 785 723

Tagi: Finanse,Polska
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.