OUTSOURCING CBRE CORAZ WIĘKSZY W POLSCE

Firma CBRE kontynuuje wzrost wraz z rozszerzeniem zakresu usług outsourcingowych zrzeszonych pod linią biznesową Global Workplace Solutions (GWS).

 

Procesy outsourcingowe prowadzone są przez spółkę CBRE Corporate Outsourcing, która łączy w sobie kompleksowe zarządzania m.in. finansami oraz umowami najmu dla klientów korporacyjnych, wewnętrznie na potrzeby CBRE EMEA obsługuje procesy HR, księgowości czy tez IT oraz dla klientów korporacyjnych dostarcza usługę facility management przejętą od Johnson Controls. Obecnie w Polsce firma CBRE wraz ze spółką CBRE Corporate Outsourcing zatrudnia blisko 1000 osób, tym samym jest największą firmą doradczą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych.


 daniel_bienias_dyrektor_zarzdzajcy_cbre_hq_829

Daniel Bienias, Dyrektor Zarządzający, CBRE w Polsce: - Outsourcing usług jest obecnie jednym z głównych motorów generujących z jednej strony oszczędności dla firm, a z drugiej strony wzrost zatrudnienia i rozwój zaawansowanych procesów operacyjnych z jakich korporacje mogą korzystać. Ten trend dotyczy również rynku nieruchomości, ich obsługi finansowej, księgowej, technicznej. Jest to ogromna szansa dla Polski i Warszawy, skąd takie usługi mogą być świadczone globalnie. Jest to też duża sposobność dla CBRE, która wykorzystując najnowsze trendy, dostęp do globalnych narzędzi i wiedzy, może stale budować wartość dla lokalnego rynku pracy i klientów.

 

 

 

Maciej Piwowarczyk, Dyrektor Zarządzający, CBRE Corporate Outsourcing | Head of EMEA Global Business Services: - Cieszę się ze z coraz to większą dumą mówimy o outsourcing-u który jest zjawiskiem globalnym i powszechnym gdzie dodatkowo Polska jak i polscy liderzy odgrywają znacząca role w wyznaczaniu kierunku rozwoju naszej branży.  Jako pionier i przykład dla innych regionów na globalnej mapie CBRE, operacje  prowadzone przez Warszawski oddział EMEA Global Business Services to wielofunkcyjne procesy obsługujące klientów korporacyjnych i wewnętrznych. Działając globalnie opieramy się na hybrydowym modelu dostarczania serwisu w ramach którego współpracujemy np. z dostawcami BPO gwarantując finalnie produkt najwyższej jakości po konkurencyjnej cenie.  Spółka CBRE Corporate Outsourcing w najbliższej przyszłości planuje dalszy rozwój oferty biznesowej pod kątem oferowanych usług oraz wzrost zatrudnienia.

 

 

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2015). CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 70 000 pracowników (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich), obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 400 biurach na całym świecie (wliczając firmy stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cbre.pl.

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.