Outsourcing IT z itelligence

Rozmowa z Arnoldem Nowakiem Prezesem Zarządu itelligence sp. z o.o.

 

Czym jest dla Państwa zdobycie, już po raz drugi, Złotego Godła QI w największym ogólopolskim programie jakościowym Najwyższa Jakość Quality International?


Nawet najmniejsze awarie w funkcjonowaniu krytycznych aplikacji IT mogą skutkować poważnymi konsekwencjami finansowymi, utratą danych firmowych czy negatywnie wpłynąć na dobre imię firmy. Klienci powierzając nam systemy IT, kluczowe dla swojej działalności, wymagają od nas zapewnienia najwyższych standardów usług w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa. Godło Najwyższa Jakość Quality International jest potwierdzeniem przez niezależnych ekspertów, iż itelligence te wymagania spełnia, a polityka jakości w odniesieniu do usług i systemu zarządzania jest czytelna i skuteczna.

 


Są Państwo liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań IT i międzynarodowym dostawcą pakietu rozwiązań w środowisku SAP dla podmiotów zewnętrznych. Jaki jest zakres usług świadczonych przez spółkę itelligence i kto jest odbiorcą Państwa usług?


itelligence świadczy usługi odpowiadające na wszystkie potrzeby związane z użytkowaniem systemu SAP. Oferujemy usługi wdrożenia, hostingu, wsparcia administracyjnego, wsparcia aplikacyjnego oraz usługi SAP maintenance certyfikowane przez SAP AG. Mamy również ofertę skierowaną do firm, które posiadają systemy inne niż SAP obejmującą usługi IT, w tym usługi sieciowe oraz usługi outsourcingu IT. Naszymi klientami są zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy będące liderami w swoich branżach.

 


Co gwarantuje outsourcing IT?


Główną korzyścią z wydzielenia całości lub części obszaru IT z firmy jest możliwość skupienia się na własnym core businessie, bez zaprzątania sobie głowy sprawami, w których nie mamy bądź nie chcemy mieć kompetencji. Doświadczony partner zagwarantuje pełną opiekę nad powierzoną infrastrukturą IT, począwszy od bieżącego zarządzania systemami po podniesienie bezpieczeństwa obszaru teleinformatyki i dostosowanie systemów IT do dalszego rozwoju firmy. Korzystając z usług outsourcingu IT firmy mogą przewidzieć i zaplanować koszty związane z obszarem IT, a w najbardziej elastycznym modelu kupować określone parametry, uzupełniać je w razie potrzeby i płacić za faktycznie wykorzystane zasoby. Kolejnym ważnym walorem outsourcingu IT jest również stały dostęp specjalistów i najnowszych technologii.

 

 


Jakie atuty wyróżniają spółkę spośród innych firm świadczących tego typu usługi?


Przewagą itelligence jest kompleksowa oferta, międzynarodowość oraz unikatowe na polskim rynku podejście do kwestii bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług. Oddziały firmy znajdują się w 22 krajach, a cała Grupa należy do koncernu NTT DATA, jednego ze światowych liderów teleinformatycznych. Idzie za tym potencjalna możliwość świadczenia usług bez ograniczeń terytorialnych z jednoczesną gwarancją znajomości specyfiki lokalnych rynków, co jest szczególnie atrakcyjne dla klientów prowadzących globalną działalność i poszukujących partnera IT będącego w stanie sprostać ich wymaganiom. Od 2005 roku procesy biznesowe audytowane są przez niezależne firmy pod kątem zgodności z SOX/J-SOX (raporty SAS70 i ISAE 3402 typu II), a od 2010 r. firma posiada akredytowane certyfikaty poświadczające najwyższy poziom usług IT (ISO 20000), bezpieczeństwa informacji (ISO 27001) oraz ciągłości działania (ISO 22301). Ponadto świadczymy usługi klientom z branży informatycznej, podlegającym wymaganiom FDA/GMP/GAMPS.

 


Co jest kluczem do sukcesu itelligence Sp. z o.o.


Moim zdaniem kluczem do sukcesu naszej firmy jest wykwalifikowana kadra ukierunkowana na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta i staramy się mieć indywidualne podejście do każdego z nich.

 

 

 

 

  Rozmawiała Joanna Jakoweńko


itelligence_ntt_data_business_solutions_cmyk_3216

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
57%
43%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.