Marka z potencjałem

anna_dziubek_499

 

 

Rozmowa z Anną Dziubek, projektantką i właścicielką marki By Dziubeka.

 

 W jakich okolicznościach zrodził się pomysł na założenie firmy?

 

By Dziubeka powstała w 2006 roku w Tychach. Marka jest w 100 proc. polska. Wyróżnia nas design naszyjników, bransoletek i kolczyków określany jako nowoczesny, kreatywny i oryginalny. Zaczęło się od biżuterii ceramicznej, którą klientki wprost pokochały i tak jest do dziś. Co ciekawe, wśród liczących się firm nadal jesteśmy jedyni! Obecnie posiadamy ponad 50 stoisk firmowych w Polsce i poprzez system franczyzowy stale poszerzamy sieć dystrybucji. By Dziubeka współpracuje także z ponad 300 odbiorcami hurtowymi i znanymi sieciami jubilerskimi. Nasza biżuteria eksportowana jest do 15 krajów Unii Europejskiej, Azji, Ameryki i Australii.

 

 

 

 

Czym zachęcają Państwo swoich przyszłych Partnerów handlowych do współpracy z marką By Dziubeka?

 

afoto_1897_806

Mamy już całkiem sporą sieć punktów handlowych, co ułatwia przyszłym partnerom zaufanie nam, jako marce. Dodatkowo wszystkie działania staramy się prowadzić w przemyślany i profesjonalny sposób. Nasza biżuteria jest chętnie wybierana i niejednokrotnie zdarzyło się, że stali klienci zafascynowani naszą pracą stawali się dla nas partnerami biznesowymi.

 

 

 

 

 

 

Na jakie cechy swoich kolekcji zwróciłaby Pani uwagę, jako dyrektor artystyczna marki?

 

afoto_2630_576

 

By Dziubeka to topowe modele, wzory o niewymuszonej elegancji. Klienci często zwracają mi uwagę, że świetnie łączę barwy, co wyróżnia mnie spośród innych projektantów. Kolorystykę zawsze dopasowuję do atmosfery i pory roku. By Dziubeka to marka oferująca biżuterię dla każdej grupy wiekowej. Nowością jest linia biżuterii męskiej – „Man in the city”. W tej chwili posiadamy 17 różnorodnych kolekcji, więc mamy pewność, że każdy wybierze coś dla siebie.

 

 

 

Marka By Dziubeka otrzymała tytuł Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Co dla Państwa oznacza to wyróżnienie?


J
est to dla mnie duży zaszczyt. Dowodzi, że wysiłek włożony w budowanie zaufania w stosunku do naszych klientów oraz ciężka praca całego naszego zespołu została doceniona. Nagroda świadczy o rozpoznawalności marki, dużej aktywności na rynku i rosnącym potencjale. Jest to także dla nas mobilizacja do dalszych działań i rozwoju. Zwracam się w tym miejscu z podziękowaniami w stronę klientów, którzy nam zaufali – bez Was tego sukcesu by nie było!

 

 

Rozmawiała Karolina Machura

 

 

 

 

                                   dm_2014_small_142               1_450

 

 


 

Więcej na: www.bydziubeka.pl

Kontakt dla franczyzobiorców:

tomaszdziubek@bydziubeka.pl,

tel. 32 726 20 99

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
56%
44%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.