Future 2 to 5 - Emerging cities 19.09.2018r., Sopot

Przyszłość branży produkcyjnej i logistycznej w kontekście światowych trendów, a nie tylko liczb i statystyk. Grono międzynarodowych ekspertów dyskutować będzie na temat megatrendów, konkretnych kierunków rozwoju, istniejących możliwościach technologicznych i zmianach, które czekają rynek w perspektywie najbliższych lat. 

 


Miejsce: Sopot, Hotel Sofitel Grand
Temat: Future 2 to 5. Perspektywy rozwoju branży logistyczno - produkcyjnej w perspektywie 2 do 5 lat
Czas rozpoczęcia: godz. 14.00

 

Gospodarz wydarzenia Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna stale rozwija ofertę inwestycyjną. Chce być czymś w rodzaju one stop shop, do którego przedsiębiorcy mogą się zwrócić na każdym etapie inwestycji. Jednym z priorytetów Strefy jest rewitalizacja terenów postoczniowych na Wyspie Ostrów.  - Rozpoczęliśmy prace modernizacyjne najbardziej cennych aktywów, czyli tych, które mają dostęp do nabrzeży i wody i  umożliwią produkcję stoczniową. W porozumieniu z Agencją Rozwoju Przemysłu realizujemy projekt aktywizacji tych terenów. Naszym celem  jest  przystosowanie ich do prowadzenia nowoczesnej produkcji stoczniowej w oparciu o najnowsze technologie przemysłowe. Rozmawiamy jednocześnie z biznesem, aby przygotować ten teren w taki sposób, aby stał się on atrakcyjny inwestycyjnie – mówi Paweł Lulewicz, Wiceprezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.


Wśród pozostałych zagadnień m.in.:

  • W jaki sposób wykorzystywany jest Internet of Things?
  • Czy nowe systemy fizycznego zarządzania przestrzenią zrewolucjonizują rynek?
  • Jak zarządzać innowacją na poziomie ludzkim?
  • Jak rozwój e-commerce wpływa na logistykę?

 

Wśród prelegentów między innymi: Andries Retief, Head of Operations Excellence for Central & Eastern Europe, DHL;Ralph Talmont, Katalizator innowacji, autor i consultant; Piotr Wąs, Dyrektor Zarządzający, SpaceFactory; Tom Listowski,Partner, Dyrektor Działu Przemysłowego i Magazynowego, Cresa;Damian Kolata, Senior Business Development Manager, Fiege Logistik; Monika Duda, Head of Industrial & Logistics Agency, M4 Real Estate.


Organizatorem wydarzenia jest Bluevine Consulting
Partnerami wydarzenia są: Cresa, Segro, DHL, Raben, Fiege, Spacefactory, M4 Real Estate i Nieruchomości Orange

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
PROGRAM: http://bluevine.pl/konferencja/logistyka-produkcja-future-2-to-5-sopot/

 

###
Bluevine Consulting-  specjalizujemy się w dedykowanych usługach biznes development pomagając w dotarciu do klientów, partnerów biznesowych oraz polskich i zagranicznych mediów. Inicjujemy i rozwijamy kontakty świata biznesu, nauki i samorządów.

 
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.