Szkolenia PKF Polska

ZAPRASZAMY NA CYKL SZKOLEŃ i konferencji PKF POLSKA

pod patronatem ForumBiznesu.pl


 

Kontrakty długoterminowe - ujęcie w sprawozdaniu finansowym
19 kwietnia 2016 r. Warszawa

Zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności dotyczące specyfiki rozliczeń kontraktów długoterminowych w rachunkowości wg regulacji polskich i międzynarodowych. Dowiesz się, jak prawidłowo wycenić kontrakty długoterminowe oraz, jak ustalić ich stopień zaawansowania wg regulacji polskich i międzynarodowych.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-2876

 

Rachunkowość według MSSF/MSR - wprowadzenie
26-27 kwietnia 2016 r. Warszawa

 

Celem szkolenia o charakterze teoretyczno-warsztatowym jest przedstawienie uczestnikom najważniejszych obszarów podobieństw i różnic między polskimi i międzynarodowymi zasadami sporządzania sprawozdań finansowych. W czasie warsztatów uczestnicy będą dokonywać wyceny i prezentacji zagadnień omówionych wcześniej przez trenera.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3387

 

Partnerstwo publicznoprywatne jako skuteczna metoda realizacji inwestycji publicznych

27 kwietnia 2016 r. Warszawa

 

Celem szkolenia jest zdobycie kompetencji przez pracowników samorządu i administracji rządowej w zakresie planowania, projektowania, realizacji i zarządzania, oraz rozliczania inwestycji realizowanej w formule PPP. Program obejmuje także know how w zakresie sporządzania analiz przed realizacyjnych i przeprowadzania testów rynkowych. Wskazujemy na korzyści, jak też ryzyka związane z realizacją projektów PPP na bazie wyników kontroli NIK.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3530

 

Maj:

 

Obowiązki informacyjne w spółkach publicznych – przełomowe zmiany wynikające z pakietu MAD/MAR i dyrektywy Transparency II

16 maja 2016 r. Warszawa

 

Celem szkolenia jest przekazanie kompleksowych informacji dotyczących zmian w obowiązkach informacyjnych spółek publicznych. Na szkoleniu zostaną szczegółowo i zrozumiale omówione regulacje pakietu MAD/MAR i dyrektywy Transparency II, jak również praktyczne konsekwencje ich wdrożenia dla spółek publicznych. Ponadto, celem szkolenia jest przedstawienie skutków naruszenia obowiązków informacyjnych, w tym odpowiedzialności i kar grożących emitentom.
Dodatkowo, na szkoleniu zostaną wyjaśnione zagadnienia związane z polityką informacyjną i komunikacją z inwestorami w świetle Dobrych Praktyk 2016.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3094

  

Cash Flow w praktyce
17 maja 2016 r. Warszawa

 

W trakcie szkolenia poznasz metody tworzenia rachunku przepływów pieniężnych, dowiesz się jakie są wzajemne relacje pomiędzy rachunkiem Cash Flow a bilansem i rachunkiem zysków i strat. Nauczysz się jak analizować i interpretować poszczególne dane zawarte sprawozdaniu z przepływów finansowych oraz sporządzisz przykładowy rachunek Cash Flow.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-3380

 

Ceny transferowe w świetle nowych przepisów
19 maja 2016 r. Warszawa

Dowiesz się jak poprawnie stworzyć dokumentację podatkową, zgodną z przepisami ustawowymi. Zdobędziesz wiedzę, która pozwoli uniknąć błędów w przygotowaniu dokumentacji własnych transakcji oraz dobrze przygotować się do kontroli. Zapoznasz się z aktualnymi uregulowaniami prawnymi, metodami szacowania cen transferowych, oraz procedurami sporządzania podatkowej dokumentacji cen transferowych.

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/informacje-o-szkoleniu-2607

 

Likwidacja, restrukturyzacja czy upadłość? Zmiany w 2016 roku 

30-31 maja 2016 r. Warszawa

 

Zapoznasz się z wprowadzonymi od 1 stycznia 2016 r. zmianami w systemie Prawa upadłościowego. Poznasz w syntetycznej formie zmiany w przepisach, które w sposób istotny zmieniają podstawy do złożenia przez podmiot gospodarczy wniosku o upadłość lub restrukturyzację. Dowiesz się, jaką optymalną ścieżkę postępowania (wniosek o ogłoszenie upadłości, wniosek restrukturyzacyjny) wybrać dla przedsiębiorcy, u którego płynność finansowa została naruszona lub któremu zagraża stan niewypłacalności. Poznasz istniejące i nowe środki prawne, umożliwiające pociągnięcie do odpowiedzialności osoby zarządzające przedsiębiorstwem w przypadku niezłożenia odpowiednich wniosków w terminie 

 

Więcej informacji: http://www.pkfpolska.pl/harmonogram-szkolen-otwartych-2883

 

 

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.