Pracownik w równowadze Cykl konferencji The BSS Tour

Coraz większą wagę przywiązujemy do zachowania zdrowej proporcji pomiędzy życiem zawodowym i osobistym. Wpływa to nie tylko na pracodawców, ale także miasta pragnące przyciągnąć i zatrzymać u siebie wykwalifikowane kadry. Trójmiasto na tle innych polskich aglomeracji wyróżnia dbałość o jakość życia mieszkańców, która stała się jednym z najważniejszych czynników relokacji pracowników. Z tego względu to właśnie tutaj 8 czerwca odbędzie się forum na temat idei tzw. „Work-Life Balance”.


Coraz częściej mówi się o zjawisku „rynku pracownika”. Firmy konkurujące o wykwalifikowane kadry starają się sprostać oczekiwaniom kandydatów, a te nie ograniczają się już tylko do kwestii finansowych. Na temat roli zdrowej równowagi pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym dyskutować będą w Gdańsku przedstawiciele sektora nowoczesnych usług dla biznesu, instytucji otoczenia biznesu oraz urzędów miast, specjalnych stref ekonomicznych i Agencji Rozwoju Regionalnego.


Wydarzenie podzielone zostało na cztery bloki tematyczne, z których trzy to panele dyskusyjne, a czwarty stanowi wystąpienie gościa specjalnego. Podczas panelu „Biznes dla człowieka czy człowiek dla biznesu” podjęta zostanie próba odpowiedzi między innymi na pytania w jaki sposób miasto przyczynia się do utrzymania zrównoważonego życia mieszkańców, jak wpływa na to jego lokalizacja oraz czy mamy szansę dorównać Skandynawom – uznawanym za „mistrzów idei Work-Life Balance”? Podczas drugiego panelu omówiona zostanie kwestia firmowej odpowiedzialności za równowagę w życiu pracowników. Podczas konferencji pojawi się także tematyka środowiska pracy, czyli w jaki sposób stworzyć biuro, w którym pracownik poczuje się jak w domu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Halina Piasecka, ekspert w dziedzinie szczęścia w pracy, która opowie o tym jak motywować i utrzymać najlepszych pracowników oraz co zrobić, by postawić na efektywność zespołów.


Partnerami wydarzenia są między innymi IAOP - największe na świecie stowarzyszenie sektora outsourcingu, Niemieckie Stowarzyszenie Outsourcingu Outsourcing Verband oraz Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza (SPCC).


Konferencja The BSS Tour odbędzie się 8 czerwca 2017 roku w hotelu Almond Business&SPA**** przy ulicy Toruńskiej 12. Rejestracja gości rozpocznie się o godzinie 10.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – jedyny warunek uczestnictwa to wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem:

http://www.bsstour.com/trojmiasto/rejestracja 

 

 

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.