Listopadowe nowości Monolith Video

Sicario 2: Soldado

 

sicario-2-soldado-wydanie-ksiazkowe-b-iext53493836_585Sicario2: Soldado to nowy rozdział jednego z najlepszych thrillerów ostatnich lat.

W wojnie narkotykowej nie obowiązują zasady. Kiedy wychodzi na jaw, że kartel zajmuje się szmuglowaniem  terrorystów przez granicę amerykańską, agent federalny Matt Graver (Josh Brolin) wzywa tajemniczego Alejandro (Benicio Del Toro). Wspólnie mają zaingerować w sytuację tak, aby eskalować konflikt. Alejandro porywa córkę narkotykowego bossa. Kiedy jednak dziewczynka zaczyna być traktowana jako strata wpisana w koszty akcji, jej los podzieli dwóch mężczyzn i zweryfikuje wszystko w co wierzyli i o co walczyli.


______________________________________________________________________________________________________________


41 dni nadziei

 

41-dni-nadziei-wydanie-ksiazkowe-b-iext53493839_590Shailene Woodley („Gwiazd naszych wina”, „Niezgodna”) oraz Sam Claflin („Zanim się pojawiłeś”, seria „Igrzyska śmierci”) w opartej na faktach poruszającej historii o dwóch wolnych duchach, których przypadkowe spotkanie prowadzi najpierw do wielkiej miłości, a potem do przygody życia.

Dwójka młodych żeglarzy wyrusza w podróż przez ocean. Tami i Richard nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Kiedy sztorm mija, okazuje się ze łódź jest poważnie uszkodzona a Richard ciężko ranny. Tami, nie mogąc liczyć na żadną pomoc, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić ukochanego mężczyznę.


______________________________________________________________________________________________________________


Co w trawie piszczy

 

co-w-trawie-piszczy-wydanie-ksiazkowe-b-iext53490022_590Porywająca kolorami i czarująca humorem animowana komedia o tym, że nawet najmniejsi bohaterowie mogą przeżywać największe przygody!

Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra królowa pszczół Margerytka. Zakochany pasikonik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych "układów" daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.


______________________________________________________________________________________________________________


Futrzaki ruszają na ratunek

 

futrzaki-ruszaja-na-ratunek-wydanie-ksiazkowe-b-iext53493838_585Maksiu to kot, który marzy o karierze muzycznej i wielkiej sławie. Natura poskąpiła mu jednak talentu, a nieustanne ćwiczenie śpiewu pozbawiło dachu nad głową.

Wyrzucony przez swego pana, znajduje schronienie na leśnej wyspie u Bobo, bobra, który najbardziej na świecie ceni sobie ciszę i spokój. Wspólne mieszkanie jest uciążliwe dla obu futrzaków, szczególnie tak od siebie różnych. Jednak gdy staną w obliczu nieziemskiej katastrofy, ruszą na ratunek innym zwierzętom i przekonają się, że najważniejsza w życiu jest przyjaźń i pomoc tym, którzy jej potrzebują.

______________________________________________________________________________________________________________


Smakosz 3

 

smakosz-3-b-iext53494040_585Kolejna odsłona kultowego horroru.

Co 23 lata krwiożerczy Smakosz wyrusza na polowanie. Jego ulubiona zwierzyna łowna to ludzie, których ciała uważa za bardzo smakowite. Aktualnie na celownik bierze społeczność lokalnych farmerów. Sierżant Tubbs (Brandon Smith) postanawia raz na zawsze rozprawić się z bestią. Z pomocą szeryfa Tashtego (Stan Shaw) rekrutuje specjalnie wyszkoloną grupę śmiałków. Pragnąc jak najlepiej rozgryźć wroga, Tubbs poznaje przeszłość Smakosza.


______________________________________________________________________________________________________________


Ostateczna rozgrywka

 

ostateczna-rozgrywka-b-iext53494036_585Pierce Brosnan („GoldenEye”, „Śmierć nadejdzie jutro”) i mistrz świata wrestlingu Dave Bautista („Strażnicy galatyki”) w trzymającym w napięciu thrillerze o rozgrywce, której stawką jest życie kilkudziesięciu tysięcy ludzi.

Piłkarski stadion wypełniony po brzegi. Na trybunach 35 tysięcy ludzi zrywa gardła, by wesprzeć swoich idoli. Nagle sportowe emocje przemieniają się w dramat za sprawą grupy uzbrojonych przestępców, którzy przejmują kontrolę nad stadionem i, grożąc śmiercią kibiców, wysuwają żądanie sowitego okupu. Czy byłemu żołnierzowi Michaelowi Knox (Dave Bautista) uda się powstrzymać terrorystów i uratować życie zakładników, wśród których jest córka jego poległego na polu bitwy przyjaciela?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.