CarParts.com.pl – Jakość, Zaufanie, Renoma

CarParts.com.pl jest obecnie jednym z największych, pod względem wielkości oferty i jej różnorodności, sklepem internetowym oferującym części do samochodów osobowych i dostawczych. Szybka i sprawna dostawa, doświadczona i zawsze pomocna obsługa, a także szeroko pojęta jakość to tylko kilka z jego atutów. Teraz do tego grona dołącza wyróżnienie – Dobra Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

 

carparts_pl_959Sklep CarParts.com.pl oferuje tylko i wyłącznie fabrycznie nowe części, pochodzące w 100% od oficjalnych dystrybutorów danych marek w Polsce, co gwarantuje oryginalność i najwyższą jakość sprzedawanych produktów. To bardzo ważne, gdyż wiele z elementów pojazdów samochodowych wpływa mniej lub bardziej bezpośrednio na bezpieczeństwo osób nim podróżujących. Klient, kupując tak newralgiczne części, jak elementy układu hamulcowego, kierowniczego czy zawieszenia musi mieć pewność, że dostaje oryginalny, pełnowartościowy towar. Firma wyjątkowo mocno podkreśla ten aspekt, gdyż rynek podrabianych części samochodowych bardzo mocno rośnie, a towar niewiadomego pochodzenia, w podejrzanie niskich cenach jest coraz popularniejszy na największych polskich portalach aukcyjnych.

 

dsc_4878_744Aby maksymalnie ułatwić klientom dobór właściwych części, zdecydowano się na pełne zintegrowanie sklepu z katalogiem TecDoc, będącym największą na świecie bazą części zamiennych. Warto to podkreślić, ponieważ takim rozwiązaniem firma dysponuje jako jedna z nielicznych w Polsce. Dzięki temu klient, wybierając swój samochód z menu, otrzymuje wyniki pasujące tylko do danego modelu, co znacznie przyspiesza i ułatwia wybór. Dodatkowo każda z części jest precyzyjnie opisana i  zdecydowana większość z nich posiada zdjęcie. Ponieważ dane te pochodzą bezpośrednio od producentów, pomyłki praktycznie nie występują. Oczywiście trzeba pamiętać, że w danym modelu może występować kilka rodzajów np. tarczy hamulcowych (nawet w jednej wersji silnikowej), wtedy z pomocą przychodzi wykwalifikowany i doświadczony personel. Służy on pomocą fachową radą, a w takich przypadkach jak opisany powyżej pomaga dekodując wyposażenie samochodu poprzez numer nadwozia i podając klientowi właściwe rodzaje produktów. Na tym nie kończy się zresztą ich rola. Często doradzają oni klientom w wyborze np. konkretnej marki czy rodzaju danej części, w zależności od tego jak korzysta on ze swojego samochodu.

 

dsc_4888_775Kolejny ważnym aspektem jest szerokość oferty. W sklepie CarParts nabywcy znajdą pełny zakres części pochodzących od ponad 100 największych producentów w branży, co plasuje firmę w czołówce największych sprzedawców części w Polsce. Co ważne, sklep oferuje wszystkie produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, co pozwala na zakup towarów najwyższej jakości bez konieczności zawierania jakichkolwiek kompromisów. Tylko kilka sklepów w kraju może pochwalić się ofertą obejmującą części silnikowe, takie jak tłoki, panewki czy pierścienie oraz fabrycznie nowe (nie regenerowane!) turbosprężarki i części do ich regeneracji. CarParts.com.pl jest w tym gronie. W ramach indywidualnych zamówień firma sprzedaje również elementy oświetlenia, takie jak reflektory czy lampy tylne oraz części nadwoziowe - zderzaki, maski, drzwi czy progi. Kolejny atut to oferta skierowana zarówno do właścicieli aut marek europejskich, ale również japońskich i koreańskich. W sklepie znajdziemy części najbardziej znanych marek, takich jak:  Bosch, Mann Filter, Sachs, TRW, Bilstein i wielu, wielu innych, jak również marek wyspecjalizowanych w samochodach japońskich i koreańskich: Blue Print, KYB czy JapanParts. Warto również zaznaczyć, że oprócz samochodów osobowych, oferta obejmuje także samochody dostawcze.

 

dsc_4873_775Firma bardzo mocno dba o sprawny proces logistyczny. Około 70 proc. zamówień wyjeżdża do klienta w dniu zakupu, a dzięki świetniej współpracy z jednym z liderów branży kurierskiej  w zasadzie wszystkie z nich trafiają do klientów już następnego dnia. CarParts posiada oczywiście Punkt Odbioru Osobistego, który mieści się w Warszawie.

Wszystkie te aspekty w połączeniu z ciężką, codzienną pracą dały pozytywny efekt w postaci wyróżnienia tytułem i godłem -  DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma. Oczywiście firma nie zamierza osiąść na laurach. Wręcz przeciwnie, to dla wszystkich impuls do jeszcze większego wysiłku, aby jeszcze bardziej podnosić swoje standardy i stawać się coraz lepszym. Z wielką satysfakcją CarParts odnotowuje również fakt, że rośnie baza stałych klientów, o co w sprzedaży internetowej jest naprawdę trudno. Choć większość sprzedaży trafia do nabywców detalicznych, widoczny jest również wzrost zamówień od firm dysponujących niewielkim parkiem samochodowym. Jednym słowem każdy, kto zdecyduje się skorzystać z usług CarParts.com.pl znajdzie bogatą ofertę i atrakcyjne promocje.

 

dsc_4869_775Sprzedaż części samochodowych nie jest dla firmy tylko i wyłącznie sposobem na biznes. Założyciele marki to prawdziwi pasjonaci, od lat związani z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną. I właśnie dlatego wychodząc poza ramy „zwykłego” sklepu internetowego współpracują z portalami o tematyce motoryzacyjnej i uczestniczą w ciekawych wydarzeniach, które skupiają miłośników czterech kółek. CarParts jest wiodącym dostawcą części dla użytkowników portalu iMoto, a w ubiegłym roku CarParts.com.pl było oficjalnym partnerem zlotu Forza Italia 2016 będącego największym w Polsce eventem miłośników włoskiej motoryzacji i kultury. Uczestnictwo w tak interesującym wydarzeniu było prawdziwą przyjemnością i dało motywację do zaplanowania podobnych aktywności w tym roku.


Tomasz Popławski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
79%
21%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.