Uzdrawiająca moc nanosrebra

Choroby skóry mogą być bardzo dokuczliwe, powodują ból, świąd oraz charakteryzują się nieprzyjemnym wyglądem i zapachem zainfekowanego miejsca, a nieleczone często przekształcają w jeszcze bardziej skomplikowane schorzenia. Dlatego tak istotne jest to, aby nasza skóra  była odpowiednio pielęgnowana.

Polska firma VINSVIN Sp. z o.o. / sp.k., dzięki długoletnim badaniom, opracowała receptury preparatów, które są nie tylko bezpieczne dla skóry, ale równocześnie mają właściwości antybakteryjnie, przeciwwirusowe i grzybobójcze. A wszystko to dzięki zawartych w nich cząsteczkach nanosrebra.

Lecznicze działanie srebra
Wykorzystywana do produkcji preparatów VINSVIN nanotechnologia pozwala na rozdrobnienie cząsteczek srebra do nanocząsteczek, dzięki czemu znacznie wzrastają jego właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Powstałe w ten sposób nanosrebro  nazywane jest naturalnym antybiotykiem, ponieważ likwiduje ponad 99,99 proc. bakterii, grzybów, wirusów i pleśni oraz dodatkowo wspomaga leczenie zakażeń i chorób towarzyszących terapii przeciwnowotworowej.

Innowacyjna receptura mydła
Pierwszym produktem, którego receptura została opracowana przez VINSVIN było Mydełko naturalne z nanosrebrem. Formuła mydła została wzbogacona o aktywne substancje mydelo_zestaw_1278bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze (Boric Acid, Prevacare, Nanosrebro), które zapobiegają rozwojowi zmian skórnych i skutecznie pomagają w leczeniu tych już istniejących. Mydełko naturalne nie zawiera detergentów, barwników, kompozycji zapachowych oraz innych  substancji uczulających, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Dodatkowo tworzy na jej powierzchni zabezpieczającą warstwę ochronną.
    
Dzięki swoim właściwością Mydełko naturalne z nanosrebrem polecane  jest wszystkim osobom do mycia i codziennej pielęgnacji skóry całej powierzchni ciała, w tym skóry głowy oraz higieny intymnej. Skutecznie pomaga w  leczeniu (m.in. zmian trądzikowych i łupieżu). Dodatkowo Mydełko można z powodzeniem  wykorzystywać do kąpieli leczniczych, wskazane jest dla alergików uczulonych na mydła zapachowe, a dzięki swoim właściwościom dezodorującym  z powodzeniem może być używane przez osoby zmagające się z nieprzyjemnym zapachem potu. Dzięki właściwościom antyseptycznym może być również stosowane przez pracowników placówek medycznych oraz farmaceutów, mającym stały kontakt z chorymi.

W tym roku Mydełko naturalne z nanosrebrem zostało po raz kolejny bardzo wysoko ocenione w ogólnopolskim rankingu najpopularniejszych marek „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, otrzymując wyróżnienie specjalne: „Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma”.

ATOMUS - linia kosmetyków z nanosrebrem     
Dzięki zdobytej wiedzy oraz opracowanej technologii firma VINSVIN postanowiła wprowadzić do swojej oferty kolejne innowacyjne produkty na bazie nanosrebra - linię kosmetyków ATOMUS.
atomus_produkty_2010
Podobnie, jak w przypadku Mydełka naturalnego, zawarte w kosmetykach cząstki nanosrebra skutecznie chronią skórę przed bakteriami, wirusami i grzybami.
W ofercie marki znajdziemy szampon do włosów o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych, żel pod prysznic do skóry wrażliwej z aktywnymi substancjami leczniczymi oraz antyperspirant, który zapewnia ochronę przed nadmiernym poceniem.
Uzupełnieniem oferty rodziny preparatów ATOMUS jest uniwersalny proszek do prania z nanosrebrem, który zapewnia skuteczną ochronę antybakteryjną  nawet w niskich temperaturach oraz usuwa nieprzyjemne zapachy z pranych rzeczy.
Kosmetyki ATOMUS nie zawierają detergentów, barwników oraz innych substancji uczulających.  Innowacyjny płyn do higieny intymnej
ni_b_1551Uzupełnieniem oferty VINSVIN jest niedawno wprowadzony na rynek płyn do higieny intymnej z nanosrebrem, nanomiedzią i kolagenem - NANOintima. Płyn łagodzi podrażnienia i wspomaga mechanizmy obronne strefy intymnej.

Innowacyjna receptura NANOintima opiera się na połączeniu nanocząsteczek miedzi i srebra, dzięki temu powstał produkt o bardzo skutecznym działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym.
Składniki NANOintima zostały tak dobrane, aby płyn nie podrażniał okolic intymnych, przywracał naturalne PH, nie powodował alergii oraz pozostawiał naturalną florę bakteryjną. Produkt nie zawiera barwników, ani parabenów.

Więcej o produktach VINSVIN: www.mydelkonaturalne.com.pl

 

---------

VINSVIN Sp. z o.o. sp. k. to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, istniejące na polskim rynku od 1997 r. Jako pierwsze w Polsce wykorzystało możliwości jakie stwarza nanotechnologia do produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej.
Firma jest producentem mydła, kosmetyków i chemii gospodarczej z nanosrebrem. Receptury preparatów VINSVIN przygotowywane były we współpracy m.in. z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, Politechniką Częstochowską oraz Politechniką Krakowską.

Firma współpracuje z wieloma hurtowniami farmaceutycznymi, kosmetycznymi, sklepami zielarsko-medycznymi, drogeriami oraz ośrodkami odnowy biologicznej. Odbiorcami produktów jest również liczne grono klientów indywidualnych.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
49%
51%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.