Rewolucja na rynku wnętrzarskim

Firma V33, jeden z wiodących europejskich producentów farb dekoracyjnych i renowacyjnych oraz produktów do drewna, wyróżniony został certyfikatem Dobra Marka 2017. Tytuł ten stanowi potwierdzenie jakości, innowacyjności oraz zaufania, jakim marka cieszy się zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów.

Grupa V33 wywodzi się z Francji, choć dziś obecna jest już na większości rynków europejskich. Firma od równo 60 lat dostarcza rozwiązania z najwyższej półki do dekoracji wnętrz oraz konserwacji drewna. W ofercie firmy znajdują się innowacyjne produkty, dzięki którym z naszych aranżacji i mebli możemy wydobyć to, co najlepsze.

v33_1a_482Miłośnicy naturalnych materiałów docenią szeroki wybór środków ochrony drewna: impregnatów, lazur, lakierów do parkietu, bejc czy olejów do powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Ci, którzy z kolei lubią w swoim wnętrzu coś zmalować, wybierać mogą spośród szerokiej palety farb renowacyjnych oraz wielopowierzchniowych, m.in. do drewna, metalu, laminatów czy ceramiki. Farbami V33 pokryjemy m.in. podłogi, ściany wewnętrzne, sufity, meble, drzwi, boazerie, a także elewacje oraz podłoża betonowe.

Stworzenie dobrego produktu wymaga doświadczenia i wiedzy. Zarówno o materiale, jak i samych gustach oraz preferencjach klientów. Najlepsze rozwiązania zdobywają nagrody i rekomendacje projektantów wnętrz, a także zyskują uznanie w oczach konsumentów. Następnie, jako integralna część domowych aranżacji, cieszą oko i dają gwarancję długiej oraz bezproblemowej eksploatacji. Z produktów V33 chętnie korzystają zarówno domowi majsterkowicze, jak i profesjonalni wykonawcy, co świadczy o dużym zaufaniu, jakim cieszy się marka. Potwierdzeniem owego zaufania jest tytuł Dobra Marka 2017.

Jednym z głównych priorytetów naszej firmy jest Klient. Traktujemy go jak Partnera. Rozumiemy jego potrzeby – wyjaśnia Wojciech Kręglewski, Prezes Zarządu firmy V33 Polska. – Wyróżnienie Dobra Marka jest dla nas bardzo cenne, gdyż przyznaje je się w oparciu o kompleksowe i skrupulatne badania konsumenckie. Opinie użytkowników – zarówno tych indywidualnych, jak i profesjonalnych – stanowią dla nas najcenniejszą informację. To dzięki nim wiemy, jak możemy rozwijać i udoskonalać nasze rozwiązania – dodaje.

W procedurze przyznawania tytułu Dobra Marka 2017 kryteriami oceny były m.in. pozycja rynkowa marki, jej progres, jakość oferowanych produktów oraz stopień zaufania, jakim konsumenci i klienci darzą produkty z charakterystycznym logiem V33. Spośród wszystkich rozwiązań firmy, to szczególne wyróżnienie przyznano linii produktów renowacyjnych. Jak podkreśla Wojciech Kręglewski, ten segment farb wprowadził niemałą rewolucję na rynku wnętrzarskim. – Do tej pory słowo „remont” w kontekście kuchni czy łazienki kojarzyło się z dużym przedsięwzięciem, dużymi nakładami finansowymi i… dużym kłopotem. Dzięki naszym rozwiązaniom możemy nadać wnętrzom nowe życie bez konieczności kucia płytek czy kosztownej wymiany mebli. To łatwe, szybkie i tanie. Słowem: dla każdego – wyjaśnia.

Rustykalne aranżacje wracają do łask, a to oznacza rosnące zainteresowanie godnymi zaufania produktami do renowacji wnętrz. Marka V33, jak dotąd doceniana głównie za kompleksową ofertę środków ochrony drewna, potwierdza swoją jakość oraz coraz silniejszą pozycję również w segmencie farb. Takie połączenie to gwarancja udanej renowacji!

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.