Muszynianka o każdej porze roku

Niebezpieczeństwo odwodnienia

 

Letnie upały to już wspomnienie. Tak samo, jak czas, w którym częściej niż jesienią sięgamy po butelkę wody. Ze względu na niższe temperatury nasze pragnienie słabnie, mniej się pocimy i siłą rzeczy zapominamy o regularnym nawadnianiu. Woda, która do tej pory regulowała temperaturę ciała i uczestniczyła w wymianie ciepła w organizmie, coraz częściej odchodzi w odstawkę. Zupełnie niesłusznie! Woda powinna być obecna w naszej diecie codziennie, niezależnie od pogody. Paradoksalnie w okresie jesiennym i zimowym niebezpieczeństwo odwodnienia jest dużo wyższe niż w lecie. Muszynianka, o każdej porze roku to podstawa!

 

Muszynianka z pierwiastkami

 

Jeśli pić wodę, to tylko tę wartościową, a taką właśnie jest naturalna woda mineralna Muszynianka. Dlaczego? To naturalne źródło najcenniejszych, życiodajnych pierwiastków, które wspomagają organizm każdego dnia i o każdej porze. Najważniejszym składnikiem Muszynianki jest magnez, wspierający blisko 300 procesów biochemicznych, zachodzących w każdym ludzkim organizmie. Wapń reguluje krzepliwość krwi oraz jest głównym elementem budującym kości i zęby. Przyczynia się do przemiany materii i prawidłowej pracy serca. Potas wspomaga układ krążenia mózgowego. Bierze udział w skurczu mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych, zachowuje homeostazę komórkową. Żelazo, uczestniczące w detoksykacji szkodliwych substancji w wątrobie i wpływa na metabolizm tkanek. To wystarczające powody, aby wybrać nawodnienie i minerały, których potrzebuje każdy organizm i które otrzyma wraz z Muszynianką!

 

muszynianka_jesien_1093

 

Muszynianka stawia na rozwój!

 

Spółdzielnia Pracy „Muszynianka” w 2017 r. zamontowała nową linię rozlewniczą niemieckiej Firmy KRONES AG w nowo wybudowanym obiekcie, zlokalizowanym w Muszynie. Nowa inwestycja kosztowała kilkadziesiąt milionów złotych i jest jedną z najnowocześniejszych tego typu linii produkcyjnych w Europie. Dzięki niej Spółdzielnia Pracy Muszynianka zwiększyła produkcję z 24 do 42 tysięcy butelek 1,5 l. na godzinę. To ogromny sukces firmy i samej marki.

 

Jakość i bezpieczeństwo!

 

Jakość i bezpieczeństwo w „Muszyniance” to podstawa. O ten proces w Spółdzielni dba się szczególnie. Produkcja, od ujęcia, aż po produkt finalny, nabywany przez odbiorców, jest monitorowana na każdym etapie. Woda jest transportowana do rozlewu w szczelnie zamkniętej instalacji tak, by nie miała bezpośredniego kontaktu z obsługą linii rozlewniczej. Zamknięty obieg jest kontrolowany  przez profesjonalne systemy elektroniczne, które weryfikują na bieżąco wszystkie parametry produktu. Wewnętrzne laboratorium czuwa nad technologią i rozlewem wody całą dobę. Dzięki niemu Klienci, nabywając Muszyniankę otrzymują produkt najwyższej jakości.  Linia produkcyjna automatycznie informuje o wszelkich nieprawidłowościach w toku produkcji, a w sytuacjach krytycznych samoczynnie  się zatrzymuje, co gwarantuje, że do sklepów trafia wyłącznie pełnowartościowy produkt.

 

Muszynianka z tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2017

 

To szczególne wyróżnienie zostało przyznane w kategorii QI PRODUCT. Tytuł i certyfikat Najwyższa Jakość Quality International potwierdzają wdrożenie wysokich standardów zarządzania Spółdzielnią Pracy Muszynianka, a Godło QI stanowi wymierne wsparcie w budowaniu jej pozytywnego wizerunku.

 

Muszynianka mobilnie

 

Muszynianka stworzyła mobilną aplikację Muszynianka – Pij Wodę, która przypomina o systematycznym piciu wody. Aplikacja powstała z uwagi na statystyki spożywania wody przez Polaków. Z danych KPMG z 2016 roku wynika, że Polacy wciąż piją za mało wody, bo ok. 0,5 litra, przy zalecanych 2 litrach płynów dziennie. Aplikacja to doskonałe rozwiązanie dla zapominalskich.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
48%
52%
Autor
Zaloguj się i komentuj pod swoim nickiem, jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
Treść
Obrazek
Podaj kod
 
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.