Grillowanie może być jeszcze fajniejsze!

 

podpalki_czechowickie_czarne_litery_283

 

 

Sezon grillowy czas zacząć. Przygrzewa już wiosenne słońce – za chwilę kupimy kiełbasę, piwo i zaprosimy gości. Warto się przygotować, żeby czas spędzony z przyjaciółmi był przyjemny i niczym niezakłócony. Niewątpliwie pierwszym krokiem do sukcesu jest pomysł na to, jak sprawnie rozpalić grilla.

 


Nowoczesne grillowanie dla każdego


Podpałki Czechowickie to nowość w portfolio Fabryki Zapałek z Czechowic, której tradycja liczy już prawie 100 lat. Firma nieprzerwanie cieszy się ogromnym zaufaniem klientów – bo kto w Polsce nie zna czechowickich zapałek? Nowa propozycja Fabryki stanowi odpowiedź na potrzeby rynku: zapaleni „grillownicy” dość już mają rozpalania grilla za pomocą gazety, podejrzanego pochodzenia chemii czy wreszcie średnio skutecznych podpałek twardych wytwarzanych w tzw. produkcji garażowej.  Podpałki Czechowickie właśnie otrzymały tytuł Dobra Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma, To wyróżnienie przyznawane najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym markom obecnym na polskim rynku. Podpałki Czechowickie obejmują szeroką grupę produktów, wśród których każdy zapalony grillownik znajdzie coś dla siebie. Można je wykorzystać nie tylko do rozpalania grilla, ale również ogniska, kominka oraz pieca.


 

Innowacyjny Rozpalacz z Czechowic


Wybierając produkt pozwalający sprawnie rozpalić grilla trafiliśmy na Rozpalacz Czechowicki. Wyjątkowo estetyczne opakowanie wyróżnia go spośród podobnego asortymentu. Ten produkt to tzw. dwa w jednym – jednocześnie zapałka i podpałka. Jeden kawałek rozpalacza, choć zrobiony z płyty wiórowej, to przypomina wielką zapałkę. Na czubku znajduje się masa łebkowa (jak na zapałce), więc - żeby rozpalić grilla - nie potrzebujemy dodatkowego źródła ognia, bo produkt odpala się wygodnie na potarce umieszczonej z boku pudełka.

 

Podczas rozpakowywania rozpalaczy miło zaskakuje sposób umieszczenia ich w pudełku – produkt znajduje się w szufladce, co ułatwia wyjmowanie go z pudełka. Rozpalony kawałek spala się całkowicie tak, że zostaje tylko popiół. Ponieważ Rozpalacz Czechowicki zrobiony jest z płyty wiórowej, to pachnie naturalnie i zapach potraw pozostaje bez zmian.Cieszy odpowiedzialna postawa producenta. Emisje szkodliwych dla zdrowia substancji zostały zredukowane do poziomu absolutnego minimum, a jasne oznaczenia na opakowaniu dodatkowo instruują, jak uniknąć zagrożeń związanych z korzystaniem z podpałek.

 

Produkt dostępny jest w opakowaniu zawierającym 12 lub 24 sztuki. Zarówno Rozpalacz Czechowicki, jak i pozostałe produkty z grupy Podpałek Czechowickich można kupić w popularnych sieciach handlowych. Już w tym sezonie warto przekonać się, że grillowanie może być jeszcze przyjemniejsze.

 

Więcej informacji na: www.matches.com.pl

 

 

 

rozpalacze_szufladka_24_877

                                            

Tagi: Polska,Hobby
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.