Niezawodny ekspert od sprzątania

Nasze codzienne życie to ciągłe szukanie lepszych rozwiązań ułatwiających nam  z pozoru zwyczajne, ale jakże ważne czynności, takie jak sprzątanie, gotowanie czy zmywanie. Na szczęście z pomocą przychodzą nam nowoczesne rozwiązania oferowane przez firmę Welmax, która proponuje wielofunkcyjne systemy czyszczące  będące  zaawansowanymi technologicznie urządzeniami do sprzątania.

 

Spośród wielu sprzętów czyszczących dostępnych na rynku, systemy firmy Welmax zasługują na szczególne wyróżnienie. Dlaczego tak się dzieje?

Jedną z najważniejszych cech welmax_systemy_czyszczce_640tych urządzeń jest to, że to nie są jedynie odkurzacze. To najwyższej jakości systemy wodno- lub parowo-czyszczące, stworzone przez markę Welmax, dbającą o to, żeby jakość, niezawodność i funkcjonalność szły ze sobą w parze. Wszystkie oferowane przez nią sprzęty zastępują w sobie kilka urządzeń, ponieważ bez problemu można nim odkurzać, prać, suszyć, dezynfekować, a niektórymi nawet prasować! 

Każdy pragnie, by jego najbliżsi byli szczęśliwi i zdrowi, dlatego na co dzień musimy poradzić sobie z kurzem, roztoczami i bakteriami, które powodują alergie i związane z nimi przykre dolegliwości.

 


odkurzacz_welmax_1210Z systemami oferowanymi przez Welmax codzienny kurz nie stanowi problemu, ponieważ posiadają one olbrzymie możliwości sprzątania na sucho i mokro. Ich dodatkowym atutem jest brak worków oraz ciągłej wymiany filtrów. Do uruchomienia urządzeń wystarcza odrobina wody. Dzięki temu zachowujemy najwyższy standard higieny, myjąc i dezynfekując różne powierzchnie wodą lub parą wodną, gotową do użycia już w ciągu kilku minut. Ponadto sprzęt Welmax wyposażony jest w wiele wymiennych końcówek, w tym do czyszczenia tapicerki, dywanów, mycia szyb oraz nasadki uniwersalne. Przy ich użyciu wyczyścimy każdą powierzchnię i dotrzemy w najmniej dostępny zakamarek. Dotychczasowe urządzenia domowe przy systemach czyszczących marki Welmax zaczynają być zbędne, bo co najmniej 6 litrowe pojemniki poradzą sobie z rozlaną wodą,
a także z największymi powierzchniami w domu. Jest to zdecydowanie wygodniejsza i bardziej ekonomiczna opcja niż sprzątanie domu za pomocą zwykłego odkurzacza, mopa, czy ręczników.

Kolejny atut, to fakt, że urządzenia znajdują również swoje zastosowanie poza domem. Samochód, rower czy podwórko dookoła domu nie pozostaną brudne. Zamiast tracić czas i pieniądze na jeżdżenie do myjni samochodowych, systemami marki Welmax wyczyścimy również profesjonalnie samochód.

Kolejną cechą wyróżniającą systemy Welmaxsystemy_czyszczce_welmax_752 jest ich jakość wykonania oraz wygląd. Bardzo wytrzymałe osłony przeciw wstrząsom zapewniają trwałość na wiele lat. Operowanie nimi jest bardzo elastyczne. Chłodzone ergonomiczne uchwyty dbają o odpowiednią temperaturę w bezpośrednim kontakcie, a intuicyjne tablice rozdzielcze z cyfrowymi wyświetlaczami zapewniają kontrolę nad poszczególnymi funkcjami urządzeń. Zainstalowane kontrolki na uchwytach zapewniają czytelność realizowanych zadań.

 


Systemy czyszczące Welmax to maksymalna funkcjonalność, ergonomia i nowoczesny design. To również gwarancja nieskazitelnej czystości oraz zdrowia. Twojego i Twoich najbliższych!

 

 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł:
zobacz ranking »
50%
50%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.