Nadsański Bank Spółdzielczy SANBank uniwersalna i nowoczesna instytucja finansowa

   stopka_mail_1_717_01

 

Dziś Nadsański Bank Spółdzielczy to uniwersalny i nowoczesny bank z 90-letnią tradycją i wyłącznie polskim kapitale. Jest drugim, co do wielkości bankiem spółdzielczym na Podkarpaciu i liczącym się bankiem spółdzielczym w Grupie BPS. Łącząc doświadczenie i tradycje bankowości spółdzielczej z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych, firm, instytucji, samorządów i rolników, stawiając na profesjonalizm i wysoką jakość.

SANBank prowadzi działalność za pośrednictwem 24 placówek, które znajdują się na terenie pow.: stalowowolskiego, niżańskiego, leżajskiego oraz na terenie miast Rzeszowa, Krakowa, Tarnowa i Warszawy. Posiada kompletną ofertę depozytowo-kredytową dla sektora MSP, sektora detalicznego –poszczególnych grup osób fizycznych, jednostek samorządu terytorialnego oraz rolnictwa i jego otoczenia. Świadczy usługi za pośrednictwem bankowości elektronicznej, prowadzi rozliczenia w obrocie krajowym i zagranicznym, w złotówkach i walutach obcych, oferuje fundusze inwestycyjne, oraz ubezpieczenia majątkowe i na życie.

Jako uniwersalna instytucja dba o bezpieczeństwo powierzonych mu środków i finansuje potrzeby społeczności lokalnej. Wspiera i obsługuje inicjatywy realizowane przez samorządy, spółki komunalne i przedsiębiorstwa. Dysponuje nowoczesną infrastrukturą techniczną, wdraża i wykorzystuje nowoczesne technologie, stale doskonali produkty zarówno dla podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych, oferując poza szeroką gamą standardowych produktów między innymi takie produkty jak bankowość mobilna, szybkie płatności: Expres Elixir, online PayBayNet, czy telefonem HCE. Niejednokrotnie dopasowuje produkty i usługi do możliwości i indywidualnych potrzeb swoich klientów. Kieruje się przy tym zasadami dobrych praktyk bankowych, jasnymi zasadami i świadczeniem usług w oparciu o przejrzyste umowy i regulacje. Ponadto Bank systematycznie modernizuje swoje placówki, po to, aby stworzyć dla klientów miejsca o najwyższych standardach i jakości obsługi.

Od samego początku swojej działalności stawia na rozwój gospodarczy regionu. Wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa oraz samorządy, ale również finansuje przedsięwzięcia na rzecz społeczności lokalnej. Od lat konsekwentnie wspiera działalność sportową, oświatową, kulturalną, charytatywną. Jest mecenasem miejscowych szkół i organizacji sportowych.

Mając świetne produkty i zaangażowanych pracowników SANBank jest laureatem wielu nagród, jak np.: As Biznesu, Najlepszy Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Służbie Społeczności Lokalnej, Solidny Pracodawca Podkarpacia, Partner Godny Zaufania, Orzeł Agrobiznesu, Gepard Biznesu, Lider Zrzeszenia BPS, Firma Dobrze Widziana, Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców, „Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin”, a w ostatnim czasie Najwyższą Jakość Quality International za usługi świadczone na najwyższym pozio
mie.


centrala_sanbanku_aktualne_6000            sala_operacyjna_4712

Tagi:
Oceń artykuł:
zobacz ranking »
44%
56%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.