WIT - kierunek Administracja

WIT - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie działająca pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, plasuje się w ścisłej czołówce polskich uczelni w obszarze technik komputerowych. Kształci informatyków, grafików, menedżerów. W celu ciągłego polepszania jakości wyników, uczelnia wprowadza obecnie system zarządzania jakością ISO.

 

WIT zapewnia wybitną kadrę naukową wywodzącą się z instytutów PAN. W ramach programu UE Socrates-Erasmus prowadzi wymiany studentów i kadry z uczelniami z Danii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W celu wymiany doświadczeń środowisk z branży informatycznej uczelnia organizuje również różnego rodzaju konferencje naukowe, m. in. już od 10 lat International Workshop on IntuitionisticFuzzy Sets and Generalized Nets.

 

Najzdolniejsi studenci otrzymują propozycję pracy naukowo-badawczej w Instytucie Badań Systemowych PAN. Szkoła gwarantuje stypendia Rektora za najlepsze wyniki w nauce, stypendia socjalne i stypendia dla osób niepełnosprawnych.

 

Według Rankingu Szkół Wyższych 2013 Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" i "Rzeczpospolitej" Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie znajduje się w dwudziestce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.

 

***

  

Kolejny raz w Muzeum Plakatu w Wilanowie celebrujemy Inaugurację Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk. 23 września o godzinie 18.00 w otoczeniu prac pedagogów i studentów kierunku Grafika, wysłuchamy wykładu inauguracyjnego prof. Jerzego Bralczyka pt. O "prawdzie" i o "kłamstwie". Warto w tym miejscu przypomnieć ubiegłoroczny wykład wygłoszony przez Krzysztofa Zanussiego o ponad czasowym temacie "Arystokrtyzm ducha".

 

wit_wystawa_800

 

Rozwijający się dynamicznie od czterech lat kierunek Grafika - technologie multimedialne, cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a uczelnia i kadra pedagogiczna bardzo trafnie wprowadza zmiany obserwując rynek i potrzeby obecnych i przyszłych studentów.

 

Zwracamy uwagę na wysoki poziom kształcenia, a zapewnia nam to doskonała kadra składająca się z ludzi młodych rozpoczynających doświadczenia nauczyciela akademickiego, jak i bardzo wytrawnych pedagogów z wieloletnim stażem pracy oraz bardzo dobrze określony program studiów, który zawiera współdziałanie wielu dyscyplin sztuki i nauki. Każdy student w procesie kształcenia traktowany jest w sposób indywidualny, tak aby rozwijać w nim zgodnie z programem uczelni określony potencjał wiedzy, talentu i zainteresowań.

 

Udział w wystawie dyplomów licencjackich jest niewątpliwie wielkim wyróżnieniem dla ich autorów a dla uczelni oceną wyników kształcenia.

 

Grono pedagogów to nazwiska, które na trwałe wpisały się w osiągnięcia sztuki polskiej i światowej a obecna wystawa jest dla środowiska możliwością spojrzenia na ich twórczość, a także jest przeglądem osiągnięć nowego kierunku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.

Oceń artykuł:
zobacz ranking »
52%
48%
Copyright © ForumBiznesu.pl 2012-2019 - Design & Engine - portale internetowe - FineCMS.pl
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.