Firma, w której każdy pracownik jest doceniany

Firma, w której każdy pracownik jest doceniany

Holding EJOT już od 100 lat jest światowym liderem w zakresie techniki mocowań. Jego produkty i rozwiązania są wykorzystywane na każdym kontynencie. Dzięki swoim pracownikom, którzy budują pozycję rynkową firmy oraz gwarantują jej skuteczne działanie w warunkach silnej konkurencji, tworzy markę premium.

Po wyroby marki EJOT sięgają klienci z branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz budowlanej. Na podstawie specyficznych wymagań klientów firma – jako kreatywny dostawca - rozwija know-how dla wielu segmentów rynku i wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę w celu opracowania nowych obszarów zastosowań. Strategią spółki jest ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii, a jej historia to ciekawa podróż przez dekady, prowadząca do zdobycia zaufania klientów z całego świata.

Korzenie firmy znajdują się w niemieckim Bad Berleburgu, gdzie zlokalizowana jest jej główna siedziba. Obecnie na sukces przedsiębiorstwa pracuje zespół liczący około 3800 osób, w 35 krajach na całym świecie. W najbliższych latach, w trosce o zaspokajanie potrzeb międzynarodowych klientów, marka planuje dalszą ekspansję i dynamiczny rozwój.

Za sukcesem EJOT, oprócz wdrażanych nowoczesnych technologii, stoją również odpowiedni ludzie. To oni dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w sieci światowych lokalizacji, stwarzają warunki dla międzynarodowego sukcesu.

Celem firmy jest zbudowanie przedsiębiorstwa, w którym każdy członek zespołu jest doceniany i cały czas się rozwija. Spójna, oparta na wartościach kultura organizacyjna, wspieranie osobistych osiągnięć pracowników i zespołu, a także tolerancja, uznanie oraz szacunek wobec partnerów i współpracowników to fundamentalne wartości, które tworzą podstawy działalności firmy. Długofalową strategię rozwoju spółki uzupełniają podejmowane działania HR. Priorytetowe znaczenie mają m.in.: edukacja pracowników – w formie własnych projektów szkoleniowych, jak i wsparcia finansowego udzielanego w celu kształcenia poza miejscem pracy, ochrona zdrowia, przejrzyste kryteria awansu, czy motywacyjny system wynagrodzeń.

Dodatkowo jedną z kluczowych kwestii w przyjętej polityce personalnej firmy stanowi zadowolenie zatrudnionych w niej osób. Potrzeby pracowników analizowane są m.in. za pomocą rozmów okresowych, badań satysfakcji oraz otwartej komunikacji. Elementy te są niezbędnym źródłem wiedzy, pozwalającym określić aspiracje, plany i potrzeby poszczególnych zatrudnionych.
Dzięki swojej ponadprzeciętnej polityce propracowniczej firma  została nagrodzona godłem Dobry Pracodawca 2022 w XV edycji Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności.

Przedsiębiorstwo kreuje postawy zgodne z filozofią zrównoważonego biznesu. Wszystkie spółki EJOT obowiązuje Polityka Zrównoważonego Rozwoju, Jakości i Bezpieczeństwa Informacji Grupy, która stanowi deklarację o włączeniu bezpieczeństwa i higieny pracy do wszelkich istotnych procesów w firmie.

Co więcej, chcąc zapewnić klientom najwyższy poziom produktów i usług, wszyscy pracownicy zobowiązani są do przestrzegania zasad zapisanych w wewnętrznym zbiorze, tzw. Dyrektywie Compliance. Jest ona prawnym i etycznym kompasem, który wskazuje, że działanie w sposób odpowiedzialny i zgodny z wytyczonymi założeniami prowadzi do osiągnięcia sukcesu oraz sprawia, że firma jest godnym zaufania partnerem.

Więcej o firmie EJOT: https://www.ejot.pl/dlaczego_my

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.